אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גלובל־אי שוכרת ממליסרון משרדים בפ"ת ב־40 מיליון שקל פארק עופר בפתח תקווה | צילום: יואב פלד // Peled Studios

בלעדי

גלובל־אי שוכרת ממליסרון משרדים בפ"ת ב־40 מיליון שקל

חברת הפינטק, שהונפקה במאי בנאסד"ק, תתפרס על פני 7,000 מ"ר וחמש קומות בפארק עופר איסט. חוזה השכירות נחתם לחמש שנים עם אופציית הארכה לחמש נוספות, וגלובל־אי צפויה לאכלס את הנכס החדש ברבעון השני של השנה הבאה

23.08.2021, 07:26 | חזי שטרנליכט

תעשיית ההייטק המקומית, שנחשבת כבר מזה זמן לקטר של המשק, מספקת עוד עסקת ענק בתחום המשרדים: גלובל־אי (Global-e) חתמה על הסכם עם חברת הנד"ן המניב מליסרון, שבשליטת עופר השקעות (51.51%) של ליאורה עופר לשכירת כ־7,000 מ״ר משרדים ו־150 חניות בפארק עופר איסט (Ofer East) בפתח תקווה. 


קראו עוד בכלכליסט:

משרדיה החדשים של גלובל־אי, שגם היום שוכנת בפתח תקווה, יהיו בבניינים החדשים בפארק ויתפרסו על פני חמש קומות המחוברות ביניהן בגשר ובמרפסת. החברה צפויה להיכנס לנכס ברבעון השני של השנה הבאה. היקף החוזה מוערך בכ־40 מיליון שקל לתקופת השכירות הראשונה של חמש שנים, ולשוכרת תהיה אופציית הארכה בחמש שנים נוספות.


פארק עופר בפתח תקווה, צילום: יואב פלד // Peled Studios פארק עופר בפתח תקווה | צילום: יואב פלד // Peled Studios פארק עופר בפתח תקווה, צילום: יואב פלד // Peled Studios


פארק עופר בפתח תקווה על שני חלקיו, East ו־West, מתפרס על כ־150,000 מ"ר, ועם השוכרות הבולטות בו נמנות החברות יבמ, סייברארק, מארוול, סלברייט, סיילספורס ומקסליניאר. 

חברת הפינטק גלובל־אי הוקמה ב־2013 בידי יוצאי בנק הפועלים, אמיר שלכט, שחר תמרי וניר דבי, והמערכת שלה — הפועלת ביותר מ־200 שווקים בעולם — מאפשרת לוקליזציה של רכישות באתרי סחר מקוונים ביותר מ־100 מטבעות, 25 שפות ממשק וטיפול במשלוחים. לחברה יש יותר מ־500 לקוחות באירופה ובארה"ב. בין לקוחות גלובל־אי נמצאות הרשתות מרקס אנד ספנסר, הוגו בוס, מארק ג'ייקובס והארווי ניקולס. החברה מעסיקה יותר מ־400 עובדים, מתוכם כ־300 במרכז הפיתוח שלה בישראל. גלובל־אי הונפקה בנאסד"ק במאי האחרון לפי שווי של 3.6 מיליארד דולר, ומאז ניתרה מניית החברה פי 3 כמעט, כך ששווי השוק של החברה חצה את רף 10 מיליארד הדולרים.

ממליסרון נמסר בתגובה: "אנו מאשרים את הפרטים ושמחים על כניסת גלובל־אי לפארק עופר איסט".

תגיות