אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מאנדיי הכפילה הכנסותיה רבעון שני ברצף, אך המניה נופלת בטרום צילום: Nasdaq

מאנדיי הכפילה הכנסותיה רבעון שני ברצף, אך המניה נופלת בטרום

חברת התוכנה הישראלית רשמה הכנסות של 93 מיליון דולר ברבעון ה-3, ואף הקטינה את ההפסד; בנוסף העלתה את התחזית שלה לרבעון ה-4 הנוכחי; עם זאת, עדכנה כי עשוי להיווצר לחץ שלילי על המניה, מאחר ותקופת הנעילה על המניות שחלה מאז ההנפקה תסתיים מחרתיים

10.11.2021, 15:39 | סופי שולמן

הדוחות הכספיים של מאנדיי לרבעון השלישי מצביעים על המשך המומנטום החיובי בצמיחתה, שהפך את המונפקת הטריה לאחת משלוש החברות הישראליות הגדולות בוול סטריט. 


קראו עוד בכלכליסט:


מאנדיי, שפיתחה כלי תוכנה לעבודה יעילה בארגונים, סיימה את הרבעון עם הכנסות של 93 מיליון דולר, כפול מהכנסותיה ברבעון המקביל וגבוה יותר מהתחזית שהיא עצמה סיפקה ברבעון הקודם להכנסות של פחות מ-80 מיליון דולר. 


ערן זימנן ורועי מן מנכ"לים משותפים מאנדיי monday.com, צילום: נתנאל טוביאס ערן זימנן ורועי מן מנכ"לים משותפים מאנדיי monday.com | צילום: נתנאל טוביאס ערן זימנן ורועי מן מנכ"לים משותפים מאנדיי monday.com, צילום: נתנאל טוביאס


גם ברבעון הקודם צמחה מאנדיי בשיעור דומה. החברה אמנם עדיין מפסידה, אך הצליחה להקטין את ההפסד התפעולי ל-29 מיליון דולר לעומת 40 מיליון דולר בתקופה המקבילה. 

מאנדיי סיפקה גם תחזית טובה לרבעון האחרון של השנה. היא צופה המשך צמיחה בהכנסות לרמה של 87-88 מיליון דולר, שישקפו האטה קלה בקצב הצמיחה ל-75%. בסיכום השנתי היא תגיע להכנסות של 300 מיליון דולר, קצב צמיחה של כמעט 90% שנשמר למרות המספרים הגבוהים יחסית אליהם הגיעה החברה. עם זאת ההפסדים עדיין כבדים ובסיכום השנתי צפויה מאנדיי לרשום הפסד תפעולי של 65 מיליון דולר.

מאנדיי עידכנה את המשקיעים במקביל לפרסום הדוחות על כך שתקופת הנעילה על המניות שחלה מאז ההנפקה תסתיים ב-12 בנובמבר, כך שבתקופה הקרובה עשוי להיות לחץ שלילי על המניה חרף הביצועים העסקיים הטובים. המניה נחתכת בטרום מסחר בניו יורק ב-7.4%.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות