אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל שופרסל אונליין צביקה ביידא עוזב אחרי יותר מעשור בקבוצה צביקה ביידא. הוביל את הפעלת מרכזי השילוח האוטומטי במודיעין | צילום: סיון פרג'

מנכ"ל שופרסל אונליין צביקה ביידא עוזב אחרי יותר מעשור בקבוצה

ביידא מסר כי הגיע הזמן עבורו לפנות לדרך עסקית חדשה, הוא יישאר בתפקיד עד סוף השנה וישמש כיועץ גם בתחילת השנה הבאה; מאז פרוץ המלחמה מתמודדת שופרסל עם קשיים בפעילות האונליין, שרבים מעובדיה משתייכים למגזר הערבי, בעקבות חששות של עובדים להגיע לעבודה וכן חששות של לקוחות מהגעת שליחים לבתיהם

12.11.2023, 15:45 | נורית קדוש

מנכ״ל שופרסל אונליין צביקה ביידא הודיע על החלטתו לסיים את כהונתו. ביידא, מהעובדים הוותיקים כיום בקבוצת הקמעונאות הישראלית, מנהל את זרוע האונליין המהווה מנוע צמיחה מרכזי של שופרסל, ומניבה כחמישית מהכנסותיה של החברה.

ביידא יישאר בתפקיד עוד חודש וחצי ולאחר מכן ישמש כיועץ במהלך הרבעון הראשון של השנה הבאה.

שופרסל, שהשקיעה בשנים האחרונות למעלה מ-700 מיליון שקל בהקמת שני מתקני ליקוט אוטומטיים להזמנות האונליין, מתמודדת מאז פרוץ המלחמה עם אתגר מורכב בזרוע האונליין שחלק ניכר מעובדיה משתייכים למגזר הערבי.

החברה מתמודדת הן עם מחסור בעובדים החוששים להגיע לעבודה והן עם חששות שמביעים לקוחותיה מהגעת שליחים מהמגזר הערבי לכניסה לבתיהם לצורך אספקת ההזמנה.

בחברה ציינו כי בשבועות הקרובים תערך בחינה מחודשת של פעילות האונליין, במטרה לשמר את הובלתה בתחום.

ביידא החל דרכו בשופרסל בשנת 2012 כעוזר האישי של איציק אברכהן, שכיהן אז כמנכ"ל החברה והיום מכהן כיו"ר. בשנת 2016 הקים ביידא את אגף הלקוחות והשירות ומונה לסמנכ"ל לקוחות וחבר הנהלה.

לפני שלוש שנים קודם ביידא לתפקיד מנכ״ל שופרסל אונליין, והוביל את הפעלת מרכזי השילוח האוטומטי במודיעין.

ביידא מסר: "הגיעה העת עבורי לפנות לדרך עסקית חדשה".


תגיות