אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלביט מוכרת "מערכות יבשתיות" לגורם זר ב-350 מיליון דולר מערכת של אלביט מבחוץ | צילום: אגף דוברות והסברה במשרד הביטחון

אלביט מוכרת "מערכות יבשתיות" לגורם זר ב-350 מיליון דולר

דיווחה לבורסה על העסקה ללא פירוט. לאלביט יש קו רחב של רקטות מדויקות לטווחים של 40 עד 300 ק"מ ומרגמות עם פגזים מדויקים שפותח בידי תעש מערכות, שנרכשה בידי אלביט מהמדינה

15.12.2021, 10:18 | אודי עציון

אלביט דיווחה הבוקר (ד') לבורסה על חוזה בסך כ-350 מיליון דולר עם לקוח זר, שיבוצע במהלך שלוש שנים. לפי הדיווח, החוזה הוא למכירת "מערכות יבשתיות", ללא פירוט. 

קראו עוד בכלכליסט:

לאלביט יש קו רחב של רקטות מדויקות לטווחים של 40 עד 300 ק"מ ומרגמות עם פגזים מדויקים שפותח בידי תעש מערכות, שנרכשה בידי אלביט מהמדינה תמורת 1.8 מיליארד שקל.


בוצי מכליס נשיא ומנכ"ל אלביט 29.10.19, אסף שילה, ישראל סאן בוצי מכליס נשיא ומנכ"ל אלביט 29.10.19 | אסף שילה, ישראל סאן בוצי מכליס נשיא ומנכ"ל אלביט 29.10.19, אסף שילה, ישראל סאן


בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, מסר: "חוזה זה מעיד על היתרון התחרותי של פורטפוליו מערכות היבשה המגוון שלנו. אנו עדים לצמיחה בדרישה בתחום זה על רקע גידול בביקוש מצד כוחות ביטחון לאמץ יכולות רשתיות מתוחכמות, המגבירות את יעילות המשימה ומפחיתות את הנזק האגבי-סביבתי, בעוד שהן משפרות את היעילות הכלכלית".

אלביט רשמה בשלושת הרבעונים הראשונים השנה הכנסות של 4 מיליארד דולר, וצפויה לעבור השנה לראשונה את רף ה-5 מיליארד דולר מכירות.    


תגיות