אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גזית עונה לברוניצקים: מנסים להסיט את הדיון מהבעיות של החברה צילומים: אוראל כהן

גזית עונה לברוניצקים: מנסים להסיט את הדיון מהבעיות של החברה

סיבוב נוסף במאבק השליטה על אורמת: גזית טוענת שוב כי אין בכוונתה להשתלט על החברה וכי משפחת ברוניצקי לא מתייחסת ברצינות לטענות על ניהול החברה

04.07.2010, 12:06 | גיל קליאן ונעמה סיקולר

אין רגע דל במאבק בין חיים כצמן ודורי סגל, בעלי השליטה בגזית אינק, ליהודה ויהודית ברוניצקי, בעלי השליטה באורמת - על השליטה בחברת האנרגיות המתחדשות.

גזית אינק. שיגרה היום (א') הודעה לעיתונות בה נכתב: "חברת גזית אינק. מצרה על כך שבעלי השליטה באורמת ממשיכים ונמנעים מלהתייחס בצורה רצינית ועניינית לבעיות המהותיות שהציפה גזית אינק. בנייר העמדה ששלחה לחברה.

"התנהלותה של גזית אינק. בשלוש השנים האחרונות, מאז שנכנסה להשקעה באורמת, מוכיחה באופן חד משמעי כי לגזית אינק. לא הייתה כל כוונה להשתלט על אורמת. להעלאת טענה זו, ע"י משפ' ברוניצקי, בראיונות שהעניקה לכלי התקשורת ישנה מטרה אחת ויחידה והיא להסיט את הדיון ותשומת הלב מהבעיות בהן שרויה אורמת בשנתיים האחרונות.

דעה לא עדיף להשלים? אף אחד לא ירוויח ממאבק שליטה באורמת שהם לוי, תגובה אחתלמאמר המלא

"גזית אינק. מברכת על כל מהלך של הכנסת שותף אסטרטגי ראוי להשקעה באורמת כפי שרמזה על כך הגב' דיתה ברונציקי בראיונות שהעניקה במהלך סופ"ש".

באורמת אמרו בתגובה לכך: "החברה צפויה לפרסם נייר עמדה מקיף ומנומק העונה על כל הטענות שהועלו על ידי גזית. זאת, בנוסף לחוות הדעת הראשונית שפירסם דירקטוריון אורמת ביום חמישי ולראיונות בתקשורת. ההתעלמות של גזית מהתשובות מסתירה בעצם את כוונתם שנועדה להכתיב את דרך הניהול באורמת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות