אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התוכנית של בטר פלייס נחשפת: "איננו חברת רכב אלא ספקית שירותי טעינה" צילום: אוראל כהן

פרסום ראשון

התוכנית של בטר פלייס נחשפת: "איננו חברת רכב אלא ספקית שירותי טעינה"

במצגת של החברה נאמר כי תעסוק בעתיד ב-4 תחומים עיקריים: החלפת סוללות, הטענה לרכב, אספקת שירותי ניהול רשת חשמל לרכב ואספקת שירותי בידור וסטריאו וניווט

26.12.2012, 18:46 | תומר הדר

בטר פלייס תשרת כל כל רכב חשמלי שיש לו פלאג, כך מדגישה החברה במצגת למשקיעים שהוצגה היום. המצגת חושפת פרטים רבים מתכניותיה העתידיות של בטר פלייס. 

קראו עוד בכלכליסט

"בטר פלייס לא נכשלה, היא בקושי החלה. לאחר חמש שנים לחברה יש לקוחות משלמים", נאמר במצגת. עוד עולה, שהחברה מתכוונת לדבוק בתוכניתה לפתח פלטפורמות לרכב חשמלי בעל סוללה מתחלפת: "בטר פלייס עוסקת בהחלפת סוללה ולא פלאג-אין", מוסבר במצגת. עוד מדגישה בטר פלייס כי מטרתה העיקרית היא לחימה במחירי הדלק ולא במחירי הרכב.

"בטר פלייס אינה חברת רכב אלא ספקית שירותי טעינה", מצוין במצגת, המספקת מידע לגבי כוונת החברה לעסוק בעתיד בארבעה תחומים עיקריים: החלפת סוללות, הטענה לרכב, אספקת שירותי ניהול רשת חשמל לרכב ואספקת שירותי "פנים רכב", קרי בידור וסטריאו וניווט.

עוד עולה מתוכן הידיעה כי החברה מתכננת להרוויח מלקוחותיה כ-19 מיליון דולר בשנה הקרובה, בהתחשב בגידול בקצב הלקוחות. עם זאת על פי המצגת החברה מספטמבר 2012 לספטמבר 2013 תזדקק החברה להזרמת הון בגובה של 334 מיליון דולר

עוד מדגישה בטר פלייס כי עלות יצור רכב חשמלי זולה יותר מרכבי בנזין דיזל ופלאג-אין, מה שיביא בעתיד להתפשטות רכב חשמלי. במצגת מודגשים יתרונותיה של בטר פלייס כספקית טעינה על פני ספקיות אחרות, כמו גם יכולת פריסת התחנות שלה.

במצגת מצוין פעמים רבות כי דרכו של המנכ"ל הקודם שי אגסי שדגל בחדירה מאסיבית אינה מקובלת עוד: "הצלחנו בהרבה דברים ובהם נתמיד" מודגש במצגת, "החברה בונה מומנטום על פני פרק זמן ממושך ולא בונה עוד מתקנים לשימוש המוני ומיידי, "נהיה "חברה שותפה לכל יצרני הרכב החשמלי". על פי עיקרי המצגת צפויה בטר פלייס לצמצם הוצאות בעת הקרובה ולמכור יותר מכוניות חשמליות ושירותים לרכב חשמלי במקביל להתייקרות מחירי הדלק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות