אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אאורה ישראל תקים מגדל בן 45 קומות ברמת גן בפרוייקט פינוי בינוי

אאורה ישראל תקים מגדל בן 45 קומות ברמת גן בפרוייקט פינוי בינוי

על פי התוכנית שאושרה בוועדה המקומית יפונו שישה בניינים ישנים ובהם 63 דירות ובמקומן ייבנה מגדל בן 45 קומות

08.04.2013, 13:45 | שירלי ששון-עזר
חברת אאורה ישראל מתרחבת בתחום הפינוי בינוי ותקים 192 יחידות דיור בין הרחובות שדרות התמרים ובן גוריון בסמוך לבסיס השלישות ברמת גן. על פי התוכנית שאושרה בוועדה המקומית יפונו שישה בניינים ישנים ובהם 63 דירות ובמקומן ייבנה מגדל בן 45 קומות ובו דירות בנות 4-6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

קראו עוד בכלכליסט

אאורה השתתפה בהתמחרות שערך עו"ד אילן שרקון ממשרד שרקון, בן עמי, רוזנבוים, אשר ושות' בין יזמים שהתחרו בהקמת הפרויקט.

יעקב אטרקצי מנכ"ל אאורה ישראל יעקב אטרקצי מנכ"ל אאורה ישראל יעקב אטרקצי מנכ"ל אאורה ישראל

לדברי יעקוב אטרקצ'י הבעלים והמנכ"ל של אאורה ישראל, החברה התחייבה מול הדיירים הוותיקים לתמורה הכוללת דירה חדשה בשטח הדירה הקיימת שלהם כיום ובתוספת של 20 מ"ר נוספים, מחסן, חניה תת קרקעית ומרפסת בשטח 12 מ"ר. כמו כן המפרט הטכני של הדירות הוא בסטנדרט מלא הכולל מטבח, כלים סניטריים, חדרי אמבטיה ושירותים ודלתות. אטרקצ'י הוסיף כי הדיירים ישודרגו בגובה הקומה בדירותיהם החדשות. כיום הם מתגוררים בבניינים בני 3 קומות ובמגדל הם יקבלו קומות גבוהות עד לקומה 18. הדיירים בחרו באאורה כחברה הזוכה אתמול. שרקון קידם את ההליך כנציג הדיירים גם מול הוועדה המקומית. בקרוב תעבור התוכנית לדיון בוועדה המחוזית.

אאורה ישראל נכנסה בתקופה האחרונה למספר פרויקטים חדשים בתחום הפינוי בינוי. אתמול הודיעה החברה כי הוועדה המקומית בקריית אונו אישרה פרויקט של החברה במסגרתו היא מפנה 216 דירות ישנות ומקימה 617 דירות חדשות. לפני כחודש זכתה החברה במכרז שפרסמו דיירים בשיתוף עם עיריית רמת השרון להקמת 630 דירות חדשות במתחם בן 12 בניינים ישנים. יעקב אטרקצ'י הבעלים והמנכ"ל של אאורה ישראל אמר היום כי החברה ממשיכה לבדוק פרויקטים נוספים בתחום הפינוי בינוי באזורי הביקוש, מאחר ועתודות הקרע באזורים אלה התדלדלו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
במדינה קטנה שהאוכלוסיה גדלה...
וכשאין מקום לבנות הפתרון הוא לעלות לגובה. זה יותר אקולוגי, זה יותר פרקטי, זה יותר הייטקי, זה מאפשר יותר טבע. אם יסכילו ויבנו בבניה ירוקה אז זה רק יוסיף ערך לכדור שלנו. בלאו הכי מי שרוצה לגור בעיר אז זה הסבירות לגור בבניין היא יותר גבוהה. ככה אפשר ליהנות מזרמי אויר בקומות הגבוהות. בבניינים הנמוכים אחד מסתיר לשני את האויר מכיוון שאין פרוזדורי רוח. תחשבו על זה. ולא חייבים להיות ציניקנים. לטעמי זו יוזמה מבורכת. אני אישית גר בטבע הצפוני כי חשוב לי לחיות בירוק. בעיר זה אפור מדי אז אם כבר אפור אז שישאף לכחול השמיים.
דרגון , צפון  |  13.04.13
לכל התגובות