אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עלות שכרו של דני נווה כיו"ר כלל ביטוח: 110 אלף שקל בחודש צילום: אוראל כהן

עלות שכרו של דני נווה כיו"ר כלל ביטוח: 110 אלף שקל בחודש

בנוסף יזכה למענק שנתי ואופציות. כחלק מתנאי העסקתו נדרש נווה למכור אחזקותיו בקרן ההשקעות אגת

11.06.2013, 10:31 | רחלי בינדמן

דני נווה יהיה זכאי לשכר חודשי ברוטו של 110 אלף שקל בחודש כיו"ר כלל ביטוח ולמענק אופציות בשווי מיליון שקל - יחד שווה עלות שכרו 3.1 מיליון שקל וזאת אף לפני בונוס מבוסס יעדים לו יהיה זכאי. בנוסף נווה ייידרש למכור את חלקו בקרן ההשקעות אגת. כך עולה מתנאי העסקתו של נווה שפורסמו אתמול.

קראו עוד בכלכליסט

כפי שנחשף אתמול "בכלכליסט" המפקח על הביטוח פרופ' עודד שריג פרסם באחרונה נייר עמדה ביחס להיקף הזמן הנדרש מיו"ר של גוף מוסדי להשקיע בתפקידו.

שריג הבהיר כי יו"ר של חברת ביטוח גדולה חייב להקדיש לתפקיד לפחות 4 ימי עבודה בשבוע. כך, בהסכם ההעסקה של נווה מול כלל הוא נדרש למכור את חלקו בקרן אגת השנייה בתוך תקופה קצובה ממועד מינויה - במלים אחרות לא ימשיך להיות מעורב בקרן. ביחס לחלקו בקרן אגת הראשונה שתקופת ההשקעות שלה תמה וכעת היא עוסקת במימוש השקעותיה, חלקו של נווה יוחזק על ידי נאמן. עם זאת, נווה יוכל להמשיך ולייעץ לחברות בפורטפוליו של הקרן עד להבאתן למימוש.

איזי כהן מנכ"ל כלל ביטוח, צילום: אוראל כהן איזי כהן מנכ"ל כלל ביטוח | צילום: אוראל כהן איזי כהן מנכ"ל כלל ביטוח, צילום: אוראל כהן

כלל חושפת לראשונה את גובה דמי הניהול שקיבל נווה במסגרת עבודתו בקרן ההשקעות אגת. בקרן אגת הראשונה זכאי נווה ל-50% מדמי הניהול שמשלמים המשקיעים בקרן. עבור חמשת החודשים הראשונים של 2013 זכאי היה נווה לדמי ניהול בגובה של 102 אלף דולר (377 אלף שקל). להערכת הקרן דמי הניהול להם יהיה זכאי נווה בגין שבעת החודשים הנותרים של 2013 יעמוד על 71 אלף דולר נוספים. זאת לאחר שמהסכום נוכה חלק מדמי הניהול להם הוא זכאי כיוון שבהסכם העסקתו כיו"ר נקבע שלא יקבל יותר תשלומים על חשבון כספי עמיתי כלל ביטוח שהושקעו בקרן הראשונה (כלל מהווה משקיע עוגן בקרן אגת). הקרן אמורה לסיים את קיומה בסוף אוגוסט 2014 אך ניתן להאריך את תקופה לשלוש שנים נוספות.

ביחס לקרן השניה - שהוקמה לפני כשנה וחצי - יתרת דמי הניהול להם זכאי נווה עומדים על 40 אלף דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות