אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביהמ"ש אישר ל"מתאים לי" לכנס אסיפת נושים לצורך אישור הסדר צילום: נמרוד גליקמן

ביהמ"ש אישר ל"מתאים לי" לכנס אסיפת נושים לצורך אישור הסדר

בא כוחה של החברה ביקש מביהמ"ש לצרף להליך גם את חברת ישראכרט, חברת ישראכרט מימון וחברת יורופיי ישראל, המהוות נושות מובטחות לקבוצה. "אלו נושים פיננסים והסדר הנושים אינו חל עליהן", נאמר בבקשה

27.10.2013, 15:41 | זוהר שחר לוי ונורית קדוש

בית המשפט המחוזי מרכז אישר היום (א') לחברת "מתאים לי" לכנס אסיפת נושים לצורך אישור הסדר, זאת לבקשת הרשת. 

קראו עוד בכלכליסט

בא כוחה של מתאים לי, עו"ד שלום גולדבלט, פנה לבית המשפט המחוזי מרכז וביקש לאשר כינוס אסיפת נושים לצורך אישורו של הסדר נושים. במקביל ביקש עו"ד גולדבלט לצרף להליך גם את חברת ישראכרט, חברת ישראכרט מימון וחברת יורופיי (יורוקד) ישראל, המהוות נושות מובטחות לקבוצה. "אלו נושים פיננסים והסדר הנושים אינו חל עליהן", צוין בבקשה.

אבי מלכה (מימין) בביהמ"ש בשבוע שעבר, צילום: צפריר אביוב אבי מלכה (מימין) בביהמ"ש בשבוע שעבר | צילום: צפריר אביוב אבי מלכה (מימין) בביהמ"ש בשבוע שעבר, צילום: צפריר אביוב

רק הבוקר הצטרפה בקשת פירוק נוספת ל"מתאים לי". בבקשה שהוגשה על ידי חברת גיא טקסטיל, ספקית בדים המוכרת בשם פירוצ'י נטען כי "החברה הגיעה אל חדלות פירעון שאינה מאפשרת לה לפרוע את חובותיה".

פירוצ'י, המיוצגת על ידי עוה"ד גיל דחוח ורועי שובל, סיפקה בדים לרשת כשלדבריה ישנו חוב כלפיה של כ-700 אלף שקל. לטענת ספקית הבדים, ההמחאות האחרונות שהתקבלו אצלה – לא כובדו. "הבקשה למינוי מפרק זמני מוגשת לאחר שכלו כל הקיצין", נכתב בבקשה, "בהיעדר יכולת פירעון, פעלה החברה לדחות ככל שניתן את נושיה באמתלות שווא, תוך שהיא פועלת במקביל בעירוב נכסים (עם חברה אחת בידי אותו בעל שליטה) בלתי מוסבר ותמוה ומבצעת העדפות נושים שלא כדין לטובת נושים העוסקים בניכיון שיקים והעמדת אשראי חוץ בנקאי".

פרט לפירוצ'י, הגישה גם חברת אניה, ספקית דיוור ישיר ודפוס, בקשת פירוק לרשת בשל חובות שלא שולמו. במקביל, הוציא שופט המחוזי מרכז, אילן שילה צו להקפאת הליכים זמנית לאופיס דיפו החדשה, גם היא בבעלות מלכה, בשל שיקים שלא כובדו עבור רכישת החברה, זאת עד לדיון בעניינה שיתקיים מחר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות