אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טבע מאשרת רשמית: ארז ויגודמן יכהן במקביל כמנכ"ל וכדירקטור צילום: תומי הרפז

פרסום ראשון

טבע מאשרת רשמית: ארז ויגודמן יכהן במקביל כמנכ"ל וכדירקטור

כך לדברי איל דשא, המנכ"ל הזמני של החברה, בכנס ג'יי.פי מורגן שנערך הערב. אמיר אלשטיין, סגן יו"ר טבע: "הדירקטוריון רואה בהמשך כהונתו של ויגודמן כחבר דירקטוריון במקביל להיותו מנכ"ל מהלך טבעי"

14.01.2014, 21:10 | ניר צליק

ארז ויגודמן, המנכ"ל הנכנס של טבע, יכהן במקביל כמנכ"ל וכדירקטור בחברה. כך אמר איל דשא, המנכ"ל הזמני של החברה, בכנס ג'יי.פי מורגן שנערך הערב (ג'). ויגודמן נבחר לתפקיד המנכ"ל ביום חמישי האחרון, כאשר עד כה המנכ"ל של טבע לא כיהן במקביל בשני הכסאות. אחת הטענות כנגד הממשל התאגידי בטבע היתה כי העובדה כי המנכ"ל אינו יושב בדירקטוריון מקשה על שיתוף הפעולה. בכך למעשה מיישרת טבע קו עם חברות התרופות המובילות בעולם, בהן מכהן המנכ"ל במקביל כחבר דירקטוריון. יש לציין כי ג׳רמי לוין, המנכ"ל הקודם, לא היה בדירקטוריון במקביל לתפקידו כמנכ"ל.

קראו עוד בכלכליסט

ארז ויגודמן, צילום: סיון פרג ארז ויגודמן | צילום: סיון פרג' ארז ויגודמן, צילום: סיון פרג

בשבוע האחרון למעשה התרחשו שני אירועים שהפיגו את החששות בשוק ההון: הראשון - בחירתו המהירה של ויגודמן כמנכ"ל החברה, מה שתרם לעלייה במחיר המניה של טבע בימים האחרונים; ובהמשך לכך - ההחלטה לאפשר לו לכהן במקביל כדירקטור; לאחרונה נשמעו קולות כי דירקטוריון טבע אינו מאוחד בהחלטותיו, אולם שתי ההחלטות האמורות מראות שהדירקטוריון פועל כעת בלכידות.

בתגובה לפניית "כלכליסט" אמר אמיר אלשטיין, סגן יו"ר טבע כי "הדירקטוריון רואה בהמשך כהונתו של ויגודמן כחבר דירקטוריון במקביל להיותו מנכ"ל מהלך טבעי המהווה הזדמנות מצויינת שיש בה בכדי לתרום רבות לחברה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות