אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רחל סופר מסתבכת בסופר: אשת העסקים מואשמת בגניבה מסניף יינות ביתן צילום: תומי הרפז

רחל סופר מסתבכת בסופר: אשת העסקים מואשמת בגניבה מסניף יינות ביתן

לפי כתב האישום, סופר הניחה מוצרים שמחירם הכולל הוא 242 שקל על גבי המסוע ושילמה עליהם בקופה, ואילו "הסתירה מתחת למעיל שבו הצטיידה מראש" 46 מוצרים נוספים ויצאה את קו הקופות מבלי לשלם עבורם

11.05.2014, 08:57 | ענת רואה

אשת העסקים רחל סופר, שמצויה מאז 2009 בהליכי פשיטת רגל, מואשמת בבית משפט השלום בתל אביב בגניבת מוצרים מסופרמרקט. סופר, שהתפרסמה לאחר שזכתה לביקור בית מהשופטת בדימוס ורדה אלשיך, מואשמת בגניבת 46 מוצרים בשווי 687 שקל מחנות יינות ביתן בהרצליה בפברואר 2013.

קראו עוד בכלכליסט

לפי כתב האישום, סופר הניחה מוצרים שמחירם הכולל הוא 242 שקל על גבי המסוע ושילמה עליהם בקופה, ואילו "הסתירה מתחת למעיל שבו הצטיידה מראש" 46 מוצרים נוספים ויצאה את קו הקופות מבלי לשלם עבורם.

סניף יינות ביתן. לדברי סנגוריה של סופר: "אכן היו מוצרים מתחת למעיל, אולם הם אינם שייכים לסופרמרקט שבו רכשה את המוצרים", צילום: ענר גרין סניף יינות ביתן. לדברי סנגוריה של סופר: "אכן היו מוצרים מתחת למעיל, אולם הם אינם שייכים לסופרמרקט שבו רכשה את המוצרים" | צילום: ענר גרין סניף יינות ביתן. לדברי סנגוריה של סופר: "אכן היו מוצרים מתחת למעיל, אולם הם אינם שייכים לסופרמרקט שבו רכשה את המוצרים", צילום: ענר גרין

לפי כתב האישום, קב"ט החנות הבחין במעשיה וביקש ממנה להתלוות אליו למחסן לצורך השוואה בין המוצרים המופיעים בקבלה לבין המוצרים שבעגלה, אך אז ניסתה לעזוב את החנות, ושוטרים שהגיעו למקום עיכבו אותה. בשבוע שעבר התקיים דיון בפני השופטת מעין בן ארי, וסופר, המיוצגת בידי עו"ד יגאל מזרחי, כפרה מכל וכל בעובדות.

לדברי סנגוריה, "אכן היו מוצרים מתחת למעיל, אולם הם אינם שייכים לסופרמרקט שבו רכשה את המוצרים. היא גם אמרה את זה לקופאית שבדקה את המוצרים". סופר ביקשה לזמן את הקופאית כעדה בתיק. את המדינה מייצגת עו"ד יעל גבריאלי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
מה התסבוכת
אדם שקונה מוצרים במקום אחד, ספק אם יכנס לחנות אחרת עם המוצרים. יתכן שיפקיד אותם אצל השומר יצהיר עליהם מראש , יפקיד אותם למשמרת במקום סמוך,או במכונית ילך לביתו יניח את המוצרים ושוב יצא לקניות. להסתיר מתחת למעיל ? עולות שאלות רבות ותהיות על חכמת המעשה
שלמה מורד , פתח תקווה  |  08.06.14
19.
מה ההבדל בינה לבין כאלה שמעלימים במשך עשרות שנים מיסים???
מה ההבדל בינה לבין אלה שעושקים אותנו וחולבים את כספינו כדי לקבל משכורות של מליונים כמו בנקים? או רשתו ת מזון שמתנהלות כקרטלים ועושקים אותנו (ראו מחירי חו"ל ).... אנחנו בעלי מוסר כפול , תסתכלו במראה ותחיו את האמת !
אמיר , עפולה  |  11.05.14
18.
פשיטת רגל לא מעידה על חוסר כסף אלא טקטיקה למניעת תשלום
יש מצבים שאנשים מבקשים, בדרך כלל בעקבות עצה משפטית, להכריז עליהם כפשוטי רגל, וזאת כדי לא לשלם חובות גדולים ולהביא למחיקתם. לאותו פושט/ת רגל נותרות רזרבות גדולות של כסף, כמובן על שם מישהו אחר, שלפעמים מקבל/ת עמלה על כך. יש גם אנשים שהגיעו לחוסר כסף, אבל יש כאלו שאצלם הזוהי שיטה בכוונה. נכון שיש מגבלות, הגבלות - אבל הסך הכל יכול להשתלם מאוד. לפני רחמים והצעות סיוע לגברת סופר - כדאי לבדוק מה היה ומה נשאר לה.
איש אחד  |  11.05.14
לכל התגובות