אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מקרוקיור תנסה לגייס 75 מיליון דולר בנאסד"ק צילום: בלומברג

פרסום ראשון

מקרוקיור תנסה לגייס 75 מיליון דולר בנאסד"ק

בעלת המניות המוסדית הגדולה בחברה היא קרן פונטיפקס. טכנולוגיית החברה מאיצה את הליך הריפוי של פצעים כרוניים. החתמים בהנפקה יהיו קרדיט סוויס וג'פריס

24.06.2014, 10:43 | מאיר אורבך

חברת מדעי החיים הישראלית מקרוקיור הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית תשקיף להנפקה ראשונית בבורסת נאסד"ק. היא מקווה לגייס עד 75 מיליון דולר. החתמים בהנפקה יהיו קרדיט סוויס וג'פריס. החברה עדיין לא פירסמה כמה מניות או באיזה שווי היא מתכוונת לבצע את הגיוס.

קראו עוד בכלכליסט

מקרוקיור הוקמה ב-2008 על בסיס טכנולוגיה שהמציא פרופ' דוד דנון ממכון ויצמן. בראש החברה עומד נסים משיח, מנכ"ל חברת אומריקס שנמכרה לג'ונסון אנד ג'ונסון תמורת 438 מיליון דולר. טכנולוגיית החברה מאיצה את הליך הריפוי של פצעים כרוניים על ידי הזרקת כדוריות דם לבנות לאזור הפגוע - ובכך מסייעת לתהליך הריפוי הטבעי של הגוף.

אילוסטרציה, צילום: איי אף פי אילוסטרציה | צילום: איי אף פי אילוסטרציה, צילום: איי אף פי

על פי הדו"חות רשמה החברה הפסד של 9.3 מיליון דולר ב-2013 לעומת הפסד של 7.1 מיליון דולר ב-2012. בשלושת הרבעונים הראשונים של 2014 הפסידה החברה שאינה רושמת עדיין הכנסות 2.7 מיליון דולר לעומת הספד של 1.9 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2013.

בעלת המניות המוסדית הגדולה בחברה היא קרן פונטיפקס של תומר קריב ורן נוסבאום שמחזיקה 16.1% בחברה. ויולה מחזיקה 15.6% וקרן ויזרע, קרן ההשקעות של משפחת מירלשווילי שאותה מנהל שלמה קליש, מחזיקה ב-15.8%. נסים משיח מחזיק 7.4%, תומר קריב מחזיק 16% באופן אישי, ואילו זאב ברונפילד מחזיק ב-24.9%.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות