אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שדרת הניהול מתחלפת: סמנכ"ל שלישי עוזב את HOT בעקבות השינוי הארגוני צילום: אלי דסה

שדרת הניהול מתחלפת: סמנכ"ל שלישי עוזב את HOT בעקבות השינוי הארגוני

לאחר שסמנכ"לית השיווק סביון בר-סבר וסמנכ"ל שירות הלקוחות אייל קרמר הודיעו על עזיבתם בשבועות האחרונים, מצטרף לעוזבים גם סמנכ"ל המכירות יעקב טרוזמן

17.06.2015, 14:26 | אופיר דור
סמנכ"ל המכירות של HOT יעקב טרוזמן הודיע היום (ד') למנכ"ל אילן צחי על רצונו לסיים את תפקידו לאחר ארבע שנים בחברה ושנתיים וחצי בתפקיד. מדובר בסמנכ"ל השלישי שעוזב את HOT בעקבות השינוי הארגוני בחברה.

קראו עוד בכלכליסט

אילן צחי, מנכ"ל HOT, צילום: אלי דסה אילן צחי, מנכ"ל HOT | צילום: אלי דסה אילן צחי, מנכ"ל HOT, צילום: אלי דסה

טרוזמן מצטרף לסמנכ"לית השיווק סביון בר-סבר וסמנכ"ל שירות הלקוחות אייל קרמר שהודיעו על עזיבתם בשבועות האחרונים. במסגרת השינוי הארגוני עליו הכריזה HOT לפני שבועיים מוקמות שתי חטיבות חדשות שירכזו את פעילות החברה: חטיבת הלקוחות וחטיבת התפעול.

חטיבת הלקוחות תרכז תחתיה את עולמות המכירות, השיווק והשירות וחטיבת התפעול תרכז את עולמות הטכנולוגיה, לוגיסטיקה, מערכות מידע, כלכלה ורכש. מחלקות התוכן, משאבי אנוש והרגולציה נותרות עצמאיות. למעשה שלושת הסמנכ"לים שפרשו הפסיקו לדווח ישירות למנכ"ל אלא הפכו לכפופים למנהלי החטיבות, ועל רקע זה מגיעה פרישתם. שינויים אלו מצטרפים גם לעזיבתו של הרצל עוזר את תפקיד יו"ר HOT בחודש אפריל.

בראש חטיבת הלקוחות עומדת רכש חדש ב-HOT - טל גרנות-גולדשטיין. בשנתיים וחצי האחרונות משמשת גרנות-גולדשטיין כמנכ"לית חברת EntryPoint, חברת IT המתמחה בשוק התקשורת. לפני כן היא היתה סמנכ"ל משאבי אנוש וארגון ושיטות ב-012 סמייל.

לתפקיד משנה למנכ"ל וראש חטיבת התפעול מונה אבנר קריב, שמשמש בשנה האחרונה כסמנכ"ל הטכנולוגיות והתפעול בחברה. לפני כן שימש קריב כראש מערך התפעול ומטה הטכנולוגיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות