אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אקס ליבריס סגרה 3 עסקאות בארה"ב בהיקף של 10 מיליון דולר

אקס ליבריס סגרה 3 עסקאות בארה"ב בהיקף של 10 מיליון דולר

עד כה גייסה החברה המתמחה במיכון ספריות כ-55 לקוחות חדשים. שלוש העסקאות שהתבצעו כוללות הטמעה של מערכת הענן לניהול מערך ספריות אקדמיות

14.07.2015, 17:09 | רפאל קאהאן

אקס ליבריס (Ex Libris) הישראלית, המתמחה בפיתוח של פתרונות מיכון לספריות אקדמיות, דיווחה אמש על זכיה בשלוש עסקאות עם אוניברסיטאות בארה"ב, להטמעת מערכת הענן המיועדת לניהול מערך הספריות שלהן. בנוסף נמסר מהחברה שברבעון האחרון הצטרפו למעלה מ-55 מוסדות אקדמיים חדשים לבסיס הלקוחות של המערכת. היקף שלוש העסקאות שנחתמו הינו למעלה מ-10 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

מאז השקת מערכת Alma לפני שלוש שנים, רכשו אותה למעלה מ-540 מוסדות אקדמאיים רכשו את המערכת. מתוכם למעלה מ-230 מוסדות במדינות שונות כבר סיימו את הטמעתה, כאשר הצפי הוא שעד לסוף השנה למעלה מ 370 מוסדות יטמיעו את המערכת שרכשו.

מתי שם טוב מנכ"ל אקס ליבריס מתי שם טוב מנכ"ל אקס ליבריס מתי שם טוב מנכ"ל אקס ליבריס

העסקאות החדשות כוללות את מערך האוניברסיטאות הציבוריות של מדינת קליפורניה, שהוא הגדול ביותר בארה"ב וכולל 23 קמפוסים, למעלה מ-460 אלף סטודנטים ו-47 אלף חברי סגל. הלקוח ינהל באמצעות המערכת החדשה את מערך הספריות בכל הקמפוסים שלו הפזורים ברחבי המדינה.

בנוסף, כוללות העסקאות גם את מערך המוסדות האקדמאים הציבוריים של מדינת ג'ורג'יה שהוא החמישי בגודלו בארה"ב ומורכב מ-30 מוסדות אקדמיים ולמעלה מ-380 אלף סטודנטים. המערכת של אקס ליבריס מייעלת את יכולתן של ספריות לספק למשתמשים שירותים מתקדמים, בכך שהיא מאחדת את המערכות השונות אשר מסייעות היום לספריות לנהל את המאגרים השונים שלהן כולל אוספים מודפסים, אלקטרוניים ודיגיטלים.

ממשק הענן של המערכת מאפשר לספריות לתפעל ולהתנהל באמצעות שיתוף מידע וכן במתן אפשרות לשיתופי פעולה עם גופים אחרים. בין התכונות הבולטות של Alma ניתן למנות: ניהול מאגר אחיד, שיתוף ניהול metadata, ניהול אוספים חכם, אופטימיזציה של מאגרי מידע וארכיטקטורה וממשק פתוחים. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות