אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ישרס רוצה להיכנס לת"א 100 - שוקלת להנפיק מניות עד סוף נובמבר צילום: עמית שעל

ישרס רוצה להיכנס לת"א 100 - שוקלת להנפיק מניות עד סוף נובמבר

רק 16% ממניות ישרס העוסקת בנדל"ן מניב ונדל"ן למגורים ומכירה מצויים בידי הציבור - כשהרף המינימלי עומד על 20%

15.11.2015, 19:36 | דרור רייך

מדדי תל אביב מעולם לא היו אטרקטיביים כל כך. היום (א') נודע למשקיעים כי חברת הנדל"ן ישרס שוקלת להנפיק מניות עד סוף נובמבר במטרה ברורה - להצטרף למדדים. על מנת להצטרף למדד ת"א 100 אחזקות הציור בחברה צריכות לעמוד על לפחות 20%.  

קראו עוד בכלכליסט

במקרה של ישרס, רק 16% ממניותיה מוחזקים ע"י הציבור, החברה נשלטת על ידי ערד הציבורית (כ-72%), ועוד כ-12% ממניותיה מוחזקים באופן ישיר על ידי שלמה איזנברג, בעל השליטה בערד.

הבורסה בת"א, צילום: בלומברג הבורסה בת"א | צילום: בלומברג הבורסה בת"א, צילום: בלומברג

קבוצת ישרס בוחנת אפשרות להנפיק מניות עד סוף חודש נובמבר, כך שאחזקות הציבור במניותיה יעמדו על למעלה מ-20%, מה שיאפשר את כניסתה של מניית ישרס למדד תל אביב 100 כבר בעדכון המדדים הקרוב בסוף נובמבר.

במקביל, מדווחת ישרס גם על תוצאותיה הכספיות ל-2015, ה-FFO (מדד נדל"ני המייצג רווח נקי בתוספת דיווידנדים מהשקעות, פחת והפחתות) בתשעת החודשים הראשונים של השנה הסתכם ב-104.4 מיליון שקל, עליה של כ-13.3% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, ה-NOI (הכנסות תפעוליות נטו: רווח לאחר ניכוי הוצאות התפעול ולפני ניכוי מסים וריביות) בתשעת החודשים הראשונים של השנה הסתכם ב-201.2 מיליון שקל - עלייה של כ-7.3% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.

דירקטוריון ישרס גם אישר חלוקת דיבידנד בהיקף של כ-24 מיליון שקל לבעלי מניות החברה. היקף הדיבידנד הכולל ב-2015 צפוי להסתכם בכ-45 מיליון שקל ותשואת הדיבידנד הצפויה עומדת על 3.02%.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות