אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דו"חות טמפו: עלייה של 34.5% ברווח הנקי ברבעון השלישי צילום: יוני רייף

דו"חות טמפו: עלייה של 34.5% ברווח הנקי ברבעון השלישי

חברת המשקאות רשמה עלייה בכל הפרמטרים והרווח הנקי הסתכם ב-29.6 מיליון שקל; במקביל, דירקטוריון החברה אישר היום את הרחבת הזיכיון להפצת בירה הייניקן גם לקפריסין

26.11.2015, 18:25 | נורית קדוש

חברת טמפו חתמה את הרבעון השלישי עם עלייה במכירות וזינוק ברווח הנקי. מכירות חברת המשקאות רשמו ברבעון השלישי עלייה של 9.6% במכירות שהסתכמו ב-321.5 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

בעקבות העלייה במכירות, הרווח הגולמי צמח ב-9.8% והסתכם ב-138 מיליון שקל. הרווחיות הגולמית נותרה כשהיתה ברבעון המקביל אשתקד ועמדה על 42.9%. למרות עלייה בהוצאות מכירה, שיווק והנהלה וכלליות, עלה הרווח התפעולי ב-22% והסתכם ב-42.6 מיליון שקל. הרווחיות התפעולית עלתה אף היא ל-13.1% מהמכירות לעומת 11.9% בתקופה המקבילה אשתקד.

בעקבות השיפור ברווח לצד צמצום בהוצאות מימון, חתמה טמפו את הרבעון עם עלייה של 34.5% ברווח הנקי שהסתכם ב-29.6 מיליון שקל.

דירקטוריון טמפו אישר היום את הרחבת הטריטוריה בה מפיצה טמפו את מותג הייניקן גם לקפריסין. מדובר בהחלטה שיש בה פוטנציאל צמיחה משמעותי לטמפו שהחלה השנה לייצר את בירת הייניקן בישראל.

מפעל טמפו בנתניה. תחל להפיץ בירה הייניקן גם בקפריסין, צילום: נמרוד גליקמן מפעל טמפו בנתניה. תחל להפיץ בירה הייניקן גם בקפריסין | צילום: נמרוד גליקמן מפעל טמפו בנתניה. תחל להפיץ בירה הייניקן גם בקפריסין, צילום: נמרוד גליקמן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות