אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבוקר: מנכ"לית פייסבוק ישראל והטניסאי אנדי רם בוועידת העסקים הקטנים צילום: בנימין אדם ונמרוד גליקמן

הוועידה לעסקים קטנים

הבוקר: מנכ"לית פייסבוק ישראל והטניסאי אנדי רם בוועידת העסקים הקטנים

בכירי המגזר העסקי יתארחו בוועידה העשירית לעסקים קטנים ובינוניים של "כלכליסט" שעומדת בסימן הקמעונאות הרב־ערוצית. עדי סופר תאני ואנדי רם יספקו כלים פרקטיים לשדרוג העסק

28.03.2016, 07:03 | שירות כלכליסט

בכירי המגזר העסקי יתארחו היום (ב') בוועידה העשירית לעסקים קטנים ובינוניים של "כלכליסט" שעומדת בסימן הקמעונאות הרב־ערוצית, ותעסוק בכלים ובפלטפורמות שהחיים הדיגיטליים מעמידים לרשותנו כדי להביא עוד לקוחות.

להרשמה לוועידה העשירית לעסקים קטנים ובינוניים של "כלכליסט" לחצו כאן

קראו עוד בכלכליסט

חוויית לקוח רב־ערוצית מספקת לארגון מידע רב על התנהגות הלקוחות, מאפשרת לעסק להיחשף לקהלים חדשים ומזמנת הזדמנויות חדשות למכירה, לקבלת פידבק מהלקוח ולחיזוק הקשר עמו. מנגד, היא מציבה בפני הארגון אתגרים לא פשוטים בביצוע המכירה. בוועידה יינתנו הרצאות מקצועיות ממיטב המומחים שיעניקו כלים פרקטיים לשדרוג פעילות העסק.

מנכ"לית פייסבוק ישראל, עדי סופר תאני מנכ"לית פייסבוק ישראל, עדי סופר תאני מנכ"לית פייסבוק ישראל, עדי סופר תאני

בין הדוברים בוועידה יהיו שר התחבורה ישראל כץ, מנכ"ל האוצר שי באב"ד, יו"ר ועדת הכלכלה איתן כבל, ומנכ"ל Cal כרטיסי אשראי לישראל דורון ספיר - שיעניק תחזית למציאות האשראי של 2016.

בכנס יתקיימו כמה מושבים: מושב סיפורי ההצלחה שצמחו בחסות הרשת בהשתתפות בכירים מ־ebay ישראל, נספרסו, בזק, כאל ו־Chinabuy; מושב אתגרים במרחב המוניציפלי, שידון בין השאר בהשפעת הרכבת הקלה על העסקים בעיר ובין משתתפיו ראשי העיריות תל אביב, נתניה וראשל"צ; ומושב טיפים וכלים פרקטיים ליצירת קפיצת מדרגה בעסק.

עוד בוועידה: מנכ"לית פייסבוק ישראל עדי סופר תאני תספר על הדרכים להעצים עסקים קטנים באמצעות הרשתות החברתיות; ואנדי רם, מבכירי הטניסאים בארץ, יספר על המעבר מספורט ליזמות.

את הוועידה תנעל ההכרזה על הזוכה בתחרות קמעונאי השנה של "כלכליסט" בשיתוף Cal, שמסמנת את המצטיינים בתחום הקמעונאות בהיבטים של חדשנות דיגיטלית, ניהול, קיימות, שיווק ואסטרטגיה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
סיפור של עבוד מכפר בצפון
עבוד אדם חרוץ קם כל בוקר לתפילה במסגד שותה תה יחד אם אשתו עולה על טנדר ואוסף את העובדים שלו ויוצא לעוד יום עבודה בעיר הגדולה תל אביב והסביבה . כל זה כמובן קורה בזמן שרוב אזרחי הארץ עדיין ישנים . עבוד מתחיל את היום שלו בין 0630/0700 יום עבודה אינטנסיבי בענף הבניה יסיים את יום העבודה שלו בסביבות 16.00/1700 ויצאה צפונה לפקקים לכיוון הבית . הוא יסיע בטנדר שלו את העובדים שלו את הכלים שלו ואת היכולות שלו לבצע את המוטל עליו . יגיע הביתה בסביבות 1900 עייף ורעב . יתרחץ יוכל ארוחה חמה מאשתו המסורה ילך למסגד לתפילה ויחזור הביתה ודי מהר לישון יומו של עבוד ויומם של בעלי מלאכה רבים במדינה שלנו עבוד יעלה בבוקר על רכב טנדר חזק שהעלות החודשית שלו כולל ביטוח דלק החזר הלוואה לקניה טיפולים בסביבות 10000 ש"ח . כמה מזה המדינה היקרה שלנו מכירה לו בהוצאה ? חלק קטן באופן יחסי לכסף שהוא משקיע להתפרנס, למה הוצאה של נסיעה הסעה של עובדים צריכה להיות בחשבון הרווח ולא בחשבון ההוצאות. איך הגענו להעמסה כל כך כבדה על העסקים הקטנים אם ההתחשבנות הלא הוגנת לגבי הוצאות רכב .רוצים לעזור לעסקים הקטנים דבר ראשון תגדילו באופן משמעותי ל90 אחוז את ההוצאה לצורך מס לבעלי עסקים קטנים לרכב שמשרת אותם לעבודה . ולבית אף אחד לא עושה שימוש יותר מ-10% לשימוש פרטי זה יהיה עזרה רבה לעסקים הקטנים בלי בלבלת שכל וקשקושי ביצים
חיים  |  28.03.16
10.
פייסבוק והיהודון השמאלן העומד בראשה גורמים נזק לישראל גדול יותר מ-BDS.
יוזמת חקיקה ישראלית נגד צוררי ישראל הללו גרמה לכך שצוקרברג הנבזה שלח את אנשיו לזחול על גחונם לפני השר ארדן. יש לקוות שחקיקה ישראלית תקדימית נגד פייסבוק תגרום לתגובת שרשרת בעולם לפעול גם כן בצורה כזו. וטובה שעה אחת קודם.
::::::::::::::::::::  |  28.03.16
9.
שהיא תלמד אותי עסק קטן?!?
מנכלית פייסבוק עם כל הכבוד ויש כבוד, היא ילדת שמנת מסביון שמעולם לא בנתה עסק קטן ולא התעמתה עם פקח עירייה ולא שילמה מכיסה הפרטי פנסיה לעובדים ולא שילמה מס חברות מס הכנסה מעמ ביטוח לאומי רו״ח תמלוגי רשת תמלוגי ספקים תמלוגי פדרציה מדיח כלים שוטף כלים אריתראי תביעה של סיני / תאילנדי בבית דין לעבודה על פנסיה !!!שלא שולמה לו... להמשיך??? מה את...!!! באה ללמד אותנו...???
ליאור  |  28.03.16
8.
מה למנכלית פייסבוק ישראל ולעסק קטן?
האם היא אי פעם הקימה איזשהוא עסק במו ידיה? וללא גיוס הון מאיזושהיא קרן? או משקיעים אחרים? יכול איכשהוא להבין שטניסאי בנה את עצמו אט אט עם השנים כעסק קטן - אבל ממש לא את כל המונחתים לשמנת שלא מכירים את המאבקים היומיומיים ב...רשויות המיסים, עיריות, ספקים, מכס, עובדים וכו... נראה לי בזבוז זמן וכסף. היה יותר מתאים לראות שם - רמי לוי, הוליס, ועוד כאלה שתחילו מעסק קטן והצליחו.
אביעד , הרצליה  |  27.03.16
לכל התגובות