אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פולקסווגן משקיעה 300 מיליון דולר בגט טקסי צילום: ענר גרין

פולקסווגן משקיעה 300 מיליון דולר בגט טקסי

המייסד שחר וייסר: "עם ההשקעה של פולקסווגן, חברת Gett תאיץ את ההתרחבות הגאוגרפית שלה לשאר אירופה ובארצות הברית מעבר לניו יורק"

24.05.2016, 18:56 | מאיר אורבך

יצרנית הרכב הגרמנית פולקסווגן משקיעה 300 מיליון דולר ב-Gett (לשעבר גט טקסי). עד כה הסתכמו הגיוסים של גט טקסי ב-520 מיליון דולר. 

Gett פעילה בלמעלה מ-60 ערים בעולם, ביניהן ניו יורק, מוסקבה ולונדון -  שבה יותר ממחצית המוניות השחורות כבר עובדות עם החברה והיא רושמת הכנסות שנתיות של של כ- 500 מיליון דולר - עם רווחיות בשווקים הראשונים אליהם נכנסה.

קראו עוד בכלכליסט

מתיאס מולר, יו"ר קבוצת פולקסוואגן, אמר לאחר הדיווח על העסקה כי "יחד עם תפקידנו החלוצי בתחום הרכב, מטרתנו להפוך לאחד מספקי שירותי הניידות המובילים בעולם עד שנת 2025. כחלק מהאסטרטגיה החדשה של קבוצת החברות, שיתוף הפעולה עם Gett מהווה אבן דרך מהותית עבור פולקסוואגן בדרך לאספקת פתרונות ניידות אינטגרטיביים השמים דגש על הצרכן וצרכי הניוד שלו".

"עם ההשקעה מקבוצת פולקסוואגן, Gett תאיץ את ההתרחבות הגאוגרפית שלה לשאר אירופה ובארצות הברית מעבר לניו יורק, שבה אנו כבר פועלים", אמר שחר וייסר, מייסד ומנכ"ל Gett.

כדי לעמוד באתגרים הטכנולוגיים, Gett משקיעה ומתמקדת ב- big data, חוזה התנהגות באמצעות אלגוריתמים חכמים (predictive algorithms) ומפתחת בינה מלאכותית (artificial intelligence). השקעות אלו יצרו תשתית טכנולוגית לניוד רכבים ללא נהג (autonomous cars), כמו גם לפיתוחים מתקדמים נוספים.

"Gett היא חברה בינלאומית, אשר משקיעה במרכז המחקר והפיתוח שלה בישראל ומעוניינת להרחיב אותו מיידית - עד פי שלושה בשנה הקרובה", הוסיף וייסר. לדבריו, למעלה מ- 4,000 חברות מובילות כבר התקשרו עם Gett for Business. "כ-30% ההכנסות שלנו מגיעות מלקוחות עסקיים", אמר המייסד, שהוסיף: "קבוצת פולקסוואגן תוכל כעת למנף את הצלחתה בתחום זה ולהציע, בנוסף, שירותי ניוד בזמן אמת גם ללקוחות עסקיים".

שחר וייסר מייסד Gett , צילום: יח"צ שחר וייסר מייסד Gett | צילום: יח"צ שחר וייסר מייסד Gett , צילום: יח"צ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות