אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בליכוד ובמחנה הציוני מכחישים מגעים לממשלת אחדות: "מידע כוזב" צילום: שאול גולן, אמיל סלמן

בליכוד ובמחנה הציוני מכחישים מגעים לממשלת אחדות: "מידע כוזב"

כל אחת משתי הסיעות הוציאה הודעת הכחשה לדיווחים בערוץ 10, לפיהם הצדדים מתקרבים להסכם שבו המחנה הציוני תיכנס לממשלה ותקבל שמונה תיקים, בהם תיק החוץ ותיק התרבות והספורט

04.10.2016, 14:16 | רוני זינגר
במחנה הציוני ובליכוד מכחישים את הדיווח הבוקר (ג') בערוץ 10 ולפיו מתחממים המגעים לממשלת אחדות.

קראו עוד בכלכליסט

בצהריים הוציא הליכוד הודעת הכחשה גורפת - ״מכל וכל״ של הפרסום. קודם לכן הוציא יו״ר המחנה הציוני יצחק הרצוג הודעה: ״בהתייחס לסיפור שפורסם בערוץ 10, ראש האופוזיציה ח״כ יצחק הרצוג מכחיש לחלוטין את הידיעה ומצר על כך שיש גורמים שגם במהלך החג מפיצים מידע כוזב״.

על פי הדיווח בבוקר, בחסות החג התקרבו הצדדים לממשלת אחדות, ובמסגרת המשא ומתן סוכם על 8 תיקים שהמחנה הציוני תקבל, בהם החוץ והתרבות והספורט. השרה רגב תמונה לשרת המודיעין.

איתן כבל. אחדות זה "גיהינום", צילום: אלכס קולומויסקי  איתן כבל. אחדות זה "גיהינום" | צילום: אלכס קולומויסקי איתן כבל. אחדות זה "גיהינום", צילום: אלכס קולומויסקי

כאמור, הדיווח הוכחש לחלוטין מצד כולם, ואולם זה כמה ימים שגורמים במערכת הפוליטית מדברים על התחממות מחודשת בנושא. תיק החוץ, זה כבר ידוע, נשמר עבור הרצוג ושמונה תיקים היו על השולחן כבר בסיבוב הקודם של המגעים לפני מספר חודשים, אך אלו נקטעו לבסוף לאחר שגורם אנונימי דיווח למשטרה על חשד לעבירת מימון בחירות של הרצוג. לאחרונה הודיעה המשטרה כי סגרה את תיק החקירה נגד הרצוג ובכך נפתחה מסכת הערכות חדשה בדבר ניסיונות חוזרים לכינון ממשלת אחדות.

יו״ר ועדת הכלכלה ח״כ איתן כבל הגיב לדיווח בבוקר ואמר כי לא הכיר את הפרסום והבהיר כי בכל מקרה ״אני מתנגד לכל מהלך של אחדות מזויפת שכל מטרתה תעסוקה לכמה מחברינו״ והוסיף כי אסור להיות חלק מהממשלה הנוכחית וכי אחדות עשויה להיות ״גיהנום״ למפלגתו וכי ״אין לי כוונה להיות חלק ממצב ההתאבדות הזה אם בכלל הוא מתקיים״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
תסלח לי מאוד , אתה אשכנזי מחורטט ,
תסלח לי מאוד , אתה אשכנזי מחורטט , בגין בכלל נולד בקזבלנקה ולא היה מעולם חבר קיבוץ . הוא היה המנהיג הגדול מכולם אחרי בן גוריון . גם הפציץ במרכאות את הקיבוצים על בריכות השחייה שלהם וגם ידע להפציץ בלי מרכאות את הכור האטומי בעירק כשהיה צריך .  מי זה ביבי ובוז'י לעומתו . הצחקת את כל הליכודניקים הוותיקים .
ChefHat  |  05.10.16
11.
פעם היו מנהיגים גדולים , לפידים לפני המחנה
פעם היו מנהיגים גדולים , לפידים לפני המחנה כמו אשכול , קדיש לוז , יגאל אלון , בגין , בן אהרון ועוד . כולם קיבוצניקים או יוצאי קיבוץ , תנועה שהובילה את העם . מה היום ? סתם לפלפים כמו הרצוג וכבל או ביבי כחלון ויאיר לפיד , עירונים מקולקלים וחלקם יוצאי מעברות שבקושי קיבלו חינוך . מה הפלא שהעם התיאש ומבואס מכולם ......
ChefHat  |  05.10.16
10.
שתי מפלגות שמייצגות כל אחת לפי האידיאולוגיה שלה
שתי מפלגות שמייצגות כל אחת לפי האידיאולוגיה שלה , זרמים חברתיים והסטורים עיקריים בחברה הישראלית ושעושות צחוק מבוחריהם כיום מרגע שנסגרו הקלפיות ועד הרגע שהן ייפתחו מחדש ! לא פלא שרבים התייאשו מהפוליטיקה ומעדיפים שלא להצביע בכלל . האדישות הזאת של הציבור שהיא פרי ההילולים של מעשי והתנהגות המנהיגים משתי צידי המתרס , היא היא הסכנה האמתית להמשך המשטר הדמוקרטי בישראל כי לוואקום הפוליטי הזה מזדחלים וחודרים כל מיני גופים סרטניים קיצוניים משמאל ומימין שרק מתחזקים כתוצאה מהאדישות !.
ChefHat  |  04.10.16
לכל התגובות