אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פיטר ת'יל: "בעמק הסיליקון לא מקיימים מספיק יחסי מין" צילום: בלובמרג

פיטר ת'יל: "בעמק הסיליקון לא מקיימים מספיק יחסי מין"

תומכו של הנשיא הנבחר התייחס לתגובות בעמק הסיליקון להקלטה שנחשפה במהלך הקמפיין ובה הערות בוטות של טראמפ לאישה נשואה

12.01.2017, 11:02 | שירות כלכליסט

עמק הסיליקון יותר מדי "פוליטיקלי קורקט" ככל שהדבר נוגע לסקס - כך אומר המיליארדר ותומכו של הנשיא הנבחר דונלד טראמפ, פיטר ת'יל, בראיון לניו יורק טיימס.

קראו עוד בכלכליסט

ת'יל אמר את הדברים כתגובה לשאלות לגבי ההקלטה מעוררת המחלוקת של המנחה לשעבר בילי בוש, שנחשפה במהלך מסע הבחירות של טראמפ ושחשפה הערות בוטות מצדו של טראמפ לגבי ניסיון כושל לפתות אישה נשואה.

"לאחד מחברי יש תיאוריה ששאר המדינה מסכימה עם עמק הסיליקון רק משום שהאנשים שם לא מקיימים יותר מדי יחסי מין. הם לא נהנים במיוחד". ת'יל הודה שהקלטת פוגענית ובלתי הולמת.

פיטר ת פיטר ת'יל. לדבריו, אנשים בעמק הסיליקון יותלר מדי פוליטיקלי קורקט כשזה נוגע לסקס | צילום: בלובמרג פיטר ת

ת'יל, שבתחילת הקמפיין של טראמפ תמך במועמד והיושב גם בדירקטוריון של פייסבוק, סייע ליצירת פגישה של טראמפ עם מנהיגי ההייטק מהחברות המובילות של עמק הסיליקון. בתחילה היה חשש שאנשים לא יגיעו למפגש. אחר כך החלו לדאוג שהם יהיו היחידים שלא יכללו במפגש. כך סיפר ת'יל בראיון.

טראמפ הוא משתמש נלהב בטוויטר, ומנכ"ל הרשת החברתית ג'ק דורסי לא הוזמן למפגש השולחן העגול, מה שהכעיס כמה אנשים, סיפר ת'יל. אולם היעדרו של דורסי שיקף את גודלה הקטן יחסית של טוויטר ולא קשור במאומה לשמועות שהחברה סירבה ליצור אמוג'י של "הילארי עקומה", אמר ת'יל.

הכעס בעמק הסיליקון על נצחונו של טראמפ גבר אף על זה שהובע במנהטן, ולאנשים שם לוקח יותר זמן להתאושש, אמר ת'יל. בהשוואה, קרנות הגידור בניו יורק מיהרו לשנות את דעתן מרגע ששוק ההון רשם התאוששות מהירה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות