אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כיל מדשנת את תוצאות מגזר המינרלים החיוניים

כיל מדשנת את תוצאות מגזר המינרלים החיוניים

החברה מבצעת שינוי במבנה הארגוני, ומעבירה את פעילות "כיל דשנים מיוחדים" למגזר המינרלים החיוניים שלה, המרכז את פעילות האשלג, המגנזיום והפוספטים שלה

13.04.2017, 08:07 | ניר טל

חברת כימיקלים לישראל מבצעת שינוי במבנה הארגוני, ומעבירה את פעילות "כיל דשנים מיוחדים" למגזר המינרלים החיוניים שלה, המרכז את פעילות האשלג, המגנזיום והפוספטים שלה. 

קראו עוד בכלכליסט

השינוי צפוי להשפיע על אופן הצגת תוצאותיה הכספיות של החברה. כך, למשל, היקף המכירות במגזר המינרלים החיוניים עמד על 2.4 מיליארד דולר ב־2016 על פי הסיווג הקודם, ועל פי השינוי יעמוד היקף המכירות החטיבה על 2.8 מיליארד דולר - כלומר 52% מסך המכירות של החברה, לעומת 45% לפי הסיווג הקודם.

הרווח התפעולי של המגזר ב־2016 יהיה 400 מיליון דולר על פי הסיווג החדש לעומת 343 מיליון דולר על פי הסיווג הקודם. בשנים האחרונות הצטמצמה פעילות מגזר המינרלים החיוניים בשל הפגיעה של מחירי האשלג בהכנסות החברה בתחום פעילות זה.

לטענת החברה, הצעד מהווה חלק מהמאמצים למקד את פעילותה בשני מגזרים: מגזר מינרלים חיוניים שיתבסס על עולם החקלאות ומגזר הפתרונות המיוחדים (שיווק חומרים מורכבים ומזון). כיל דשנים מיוחדים היא אחד מבין ארבעה קווי מוצר שפעלו עד כה במגזר המוצרים התעשייתיים.

אשר גרינבאום מ"מ מנכ"ל כיל , צילום: אוראל כהן אשר גרינבאום מ"מ מנכ"ל כיל | צילום: אוראל כהן אשר גרינבאום מ"מ מנכ"ל כיל , צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות