אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בהסכמת הצדדים: בני שטיינמץ וטל זילברשטיין ישוחררו מחר צילום: הילה ספאק

בהסכמת הצדדים: בני שטיינמץ וטל זילברשטיין ישוחררו מחר

מעצרם של איש העסקים והיועץ הפוליטי לשעבר שנעצרו עם ארבעה נוספים במסגרת פרשה שעניינה הלבנת הון הוארך ביום נוסף אחד

17.08.2017, 14:02 | זוהר שחר לוי

בהסכמת הצדדים בני שטיינמץ ישאר במעצר יום נוסף ולאחריו ישוחרר. בית המשפט השלום בראשון לציון הסכים לכך ובעקבות זאת בוטל הדיון. כך גם לגבי היועץ הפוליטי לשעבר, טל זילברשטיין.

קראו עוד בכלכליסט

הצדדים הגיעו להסכמה בדבר הארכת מעצרם של השניים עד מחר בצהריים, לאחר מכן ישוחררו בתנאים מגבילים. לאור האמור לא יתקיים דיון בעניינם.

שטיינמץ נעצר השבוע יחד עם ארבעה חשודים נוספים בחשד כי שיחדו עובדי ציבור בכמה מדינות בעולם, ובהן רומניה וגינאה. בית משפט השלום בראשון לציון האריך ביום שני את מעצרו של איש העסקים ואת מעצרו של היועץ הפוליטי הבכיר לשעבר טל זילברשטיין בארבעה ימים. גם היו"ר הזמני של בזק דוד גרנות נעצר והוא שוחרר בתום חקירתו. כמו כן נעצרו ונחקרו נשיא חברת BSGR של שטיינמץ אשר אבידן ועורך דין דורון הלוי, שותף בכיר במשרד עמית פולק מטלון שייצג בעבר חברה הקשורה לשטיינמץ. בהמשך השבוע נעצר אודי נטע, מקורבו של זילברשטיין ששימש כסגן ראש העיר תל אביב, ומעצרו הוארך בשלושה ימים. 

 , צילום: יאיר שגיא צילום: יאיר שגיא  , צילום: יאיר שגיא

המעצר הוא בהמשך לחקירה המתנהלת ביחידה ארצית של המשטרה (יאח"ה), ועניינה חשד לביצוע עבירות על חוק איסור הלבנת הון, זיוף מסמך, שימוש במסמך מזויף, רישום כוזב במסמכי תאגיד, מרמה והפרת אמונים בתאגיד, שיבוש מהלכי משפט ומתן שוחד. החקירה הנוכחית היא המשך של החקירה מדצמבר, שבמסגרתה נחשד שטיינמץ כי שיחד את נשיא גינאה לשעבר לנסנה קונטה ואת אשתו מאמדי טור.

זילברשטיין בהארכת מעצרו השבוע, צילום: יאיר שגיא זילברשטיין בהארכת מעצרו השבוע | צילום: יאיר שגיא זילברשטיין בהארכת מעצרו השבוע, צילום: יאיר שגיא

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות