אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צי הרכב של מקורות יוחלף לדגמים היברידיים בלבד

צי הרכב של מקורות יוחלף לדגמים היברידיים בלבד

לכלכליסט נודע כי רכבי מקורות יוחלפו ליונדאי איוניק וטויוטה אוריס. בכך תהפוך לחברה הראשונה שכל רכבי הליסינג שלה היברידיים

07.09.2017, 08:26 | תומר הדר

חברת מקורות תצטייד במהלך החודשים הקרובים במאות רכבים משפחתיים היברידיים, כך נודע ל"כלכליסט". מדובר בעיקר ברכבים מדגמי יונדאי איוניק וטויוטה אוריס הייבריד משפחתי. בכך תהפוך מקורות לחברה הראשונה בישראל המצטיידת באמצעות חוזי ליסינג בצי רכבים היברידי בלבד.

קראו עוד בכלכליסט

מכרז הליסינג של מקורות, בו זכתה לאחרונה חברת קל אוטו, כולל כ־600 רכבים, שרובם מדגמים משפחתיים. היקפו הכספי מוערך בכ־60 מיליון שקל. בנוסף לרכבים שחברת מקורות מחזיקה באמצעות חברת ליסינג היא מחזיקה בבעלות גם רכבי שטח מתוצרת טויוטה וטנדרים של איסוזו.

יונדאי איוניק יונדאי איוניק יונדאי איוניק

במכרזי ליסינג קודמים של החברה לא הופיעה מעולם דרישם לרכבים היברידיים. לדברי גורמים המקורבים לחברה, ההחלטה לעבור לרכבים היברידיים נובעת משיקולי חיסכון בדלק.

ממקורות נמסר בתגובה כי "כחברה ירוקה, מקפידה מקורות לשמור על איכות הסביבה והאחריות ברכש. כפועל יוצא ממדיניות זו, תנאי מרכזי במכרז הליסינג חייב רכישת מכוניות היברידיות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
מצחיק לכתוב על מקורות חברה "ירוקה", כאשר הבזבוזים הקיימים בחברה צועקים לשמיים....
אם יתחילו לבקר את ההוצאות יגלו את כמות הנייר שמבוזבז יהיה ניתן לחסוך עוד כסף, רק חסר הזמן שיתגלו כל התחלואות של מקורות. הוצאה למיקור חוץ באלפי שקלים ולקיחת תקנים ואי קליטת עובדים לא מביאה חסכון.
מנשה  |  11.09.17
לכל התגובות