אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש באינסטגרם: צנזורת תגובות פוגעניות וסיוע נפשי לאובדניים צילום: TechCrunch

חדש באינסטגרם: צנזורת תגובות פוגעניות וסיוע נפשי לאובדניים

הרשת החברתית שבבעלות פייסבוק העניקה ל-800 מיליון משתמשיה כלים חדשים לחסימת תגובות ובריונות רשת. בנוסף, שיפרה כלי אוטומטי לזיהוי תוכן גזעני והפעילה שירות שיספק עזרה ראשונה נפשית למשתמשים עם נטיות התאבדות

28.09.2017, 16:15 | יואב סטולר

אינסטגרם הודיעה כי היא משדרגת את יכולות סינון התגובות הפוגעניות ברשת שלה. בעדכון החדש יוכלו משתמשים בעלי חשבון ציבורי לבחור קבוצות מוגדרות - עוקבים, נעקבים וכלל המשתמשים - שיוכלו להגיב או ייחסמו. כמו כן, ניתן יהיה לחסום משתמשים ספציפיים מלהגיב לחשבון.

קראו עוד בכלכליסט

אינסטגרם גם הודיעה כי מנוע ממוחשב שהפעילה ביוני האחרון ונועד להסיר תגובות בעלות אופן גזעני באנגלית יהיה זמין בשפות נוספות - ערבית, גרמנית, צרפתית ופורטוגזית. באינסטגרם מסבירים כי ככל שיעשה יותר שימוש בתכונה האוטומטית, היא תשתפר, תלמד ותניב תוצאות טובות יותר עבור השיח ברשת החברתית.

אינסטגרם, צילום: instagram אינסטגרם | צילום: instagram אינסטגרם, צילום: instagram

בדומה לרשתות אחרות המאפשרות שידור חי, גם אינסטגרם הבינה את כי באחריותה לדאוג לאמצעי חירום ותמיכה. היא הציגה שירות לתמיכה נפשית והתרעה על נטיות פוגעניות או אובדניות.

 

 

 

באמצעותו, ניתן יהיה לדווח באופן אנונימי על אדם במצוקה - שיקבל לאחר מכן הודעת מערכת ובה פרטי קשר למוקד תמיכה נפשית שזמין 24 שעות ביממה, טיפים להתמודדות עם מצבי מצוקה ופניה מהירה לחברים ומכרים. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות