אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תחזית אדמה לאחר המיזוג: רווח רבעוני בטווח של 49-33 מיליון דולר צילום: עמית שעל

תחזית אדמה לאחר המיזוג: רווח רבעוני בטווח של 49-33 מיליון דולר

החברה שמוזגה לתוך סנונדה, תחת שליטת כמצ'יינה הסינית, פרסמה את התחזית לקראת הרבעון השלישי, על פי דרישת הרגולציה בסין

17.10.2017, 15:48 | אלי שמעוני

חברת האגרוכימיה אדמה (לשעבר מכתשים אגן), אשר אוחדה עם חברת סנונדה הסינית, צפויה לרשום ברבעון השלישי רווח בטווח שבין 32.7 מיליון דולר ל-49 מיליון דולר. כך דיווחה החברה שבשליטת קבוצת כמצ'ינה הסינית.  

קראו עוד בכלכליסט

העדכון פורסם על פי דרישת הרגולציה הסינית, על רקע השלמת עסקת בעלי העניין במסגרתה מוזגה אדמה לתוך סנונדה - חברה בת של כימצ'ינה. סנונדה נסחרת בבורסה של שנזן לפי שווי שוק של כ-5 מיליארד דולר. בחודשים הקרובים צפויה החברה הממוזגת לשנות את שמה לאדמה.

אדמה לא פרמסה את ההודעה במערכת ההודעות של הבורסה בישראל (מאיה), אלא רק במקורות מידע בחו"ל. זאת לנוכח העובדה שמדובר על דיווח המיועד למשקיעים הסינים, ולא עבור מחזיקי האג"ח של אדמה פתרונות לחקלאות - שהיא למעשה חברה בת של סנונדה כאמור.

במסגרת הדיווח תוצאות החברה המאוחדת הושוו תוצאות אדמה לתוצאות סנונדה ללא אדמה. השוואה זו מצביעה על זינוק חד ברווחים, אך היא בעלת משמעות מועטה ביותר, שכן טרם המיזוג היתה סנונדה חברה קטנה בסדרי גודל לעומת החברה ממוזגת.

הדו"חות המלאים יפורסמו ב-31 באוקטובר. בתוך כך, אתמול מונה חן ליכטנשטיין, מנכ"ל אדמה, לתפקיד דירקטור בחברה.

חן ליכטנשטיין מנכ"ל קבוצת אדמה, צילום: עמית שעל חן ליכטנשטיין מנכ"ל קבוצת אדמה | צילום: עמית שעל חן ליכטנשטיין מנכ"ל קבוצת אדמה, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות