אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרק חדש בקריירת הביטוח: יונל כהן מצטרף לדירקטוריון מנורה צילם: אוראל כהן

פרק חדש בקריירת הביטוח: יונל כהן מצטרף לדירקטוריון מנורה

מנכ"ל מגדל לשעבר שכיהן עד לפני שנה כיו"ר איילון, מוסיף שורה חדשה לקורות חיים: יכהן כדירקטור במנורה מבטחים תחת היו"ר ערן גריפל. החברה צירפה לדירקטוריון גם את עו"ד יואב קרמר

27.11.2017, 14:43 | רחלי בינדמן

יונל כהן, מנכ"ל מגדל לשעבר, מצטרף לדירקטוריון קבוצת מנורה מבטחים - התחנה האחרונה בקריירה הארוכה שלו בענף הביטוח. בראש הדירקטוריון עומד ערן גריפל, המוביל את מנורה מבטחים לצדו של המנכ"ל הטרי יהודה בן אסאייג - אשר החליף לאחרונה את מוטי רוזן.

קראו עוד בכלכליסט

עד לפני שנה כיהן כיו"ר חברת הביטוח איילון שבשליטת לוי רחמני ואף היה בעל עניין בחברה שהוביל. ואולם חילוקי דיעות עם רחמני הובילו לפרידה - כהן מכר לבעל השליטה את חלקו באיילון ופרש מתפקיד היו"ר. 

כהן החל את דרכו בתחום כסוכן ביטוח ובהמשך כמנהל סוכנות הביטוח מבטח סימון, שנמכרה למגדל. לאחר המכירה פילס כהן את דרכו עד לצמרת מגדל אותה הוביל כמנכ"ל כאמור בשנים 2013-2008. 

לפני כשנה התבקש על ידי קבוצת המשקיעים הסינית יאנגו, שהתמודדה על רכישת השליטה בהפניקס, לשמש כיו"ר פעיל של החברה הנרכשת, אם העסקה תצא לפועל - מה שבסופו של דבר לא התרחש. במקביל מכהן כהן ב-11 השנים האחרונות כיו"ר דירקטוריון בית גיל הזהב, שבו הוא שותף.

מנורה מחזיקה בקרן הפנסיה הגדולה בישראל, 'מבטחים החדשה'. ההחלטה על מינויו של כהן אושרה על ידי דירקטוריון החברה, שאישר במקביל גם את מינויו של דירקטור נוסף - עורך הדין יואב קרמר. קרמר החל לעבוד בינואר השנה כעו"ד עצמאי, לאחר 8 שנות עבודה במשרד גורניצקי.

יונל כהן , צילם: אוראל כהן יונל כהן | צילם: אוראל כהן יונל כהן , צילם: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות