אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שיא נוסף לגל גדות: השחקנית שסרטיה הכניסו השנה הכי הרבה כסף צילום: יח"צ

שיא נוסף לגל גדות: השחקנית שסרטיה הכניסו השנה הכי הרבה כסף

שני הסרטים שבהם גילמה את גיבורת העל וונדר וומן הכניסו 1.4 מיליארד דולר. במקום ראשון עפ"י פורבס, וין דיזל, שהסרטים בהם כיכב בשנה החולפת הכניסו 1.6 מיליארד דולר בקופות

31.12.2017, 11:12 | שירות כלכליסט
רגע לפני סיום השנה כבשה גל גדות פסגה נוספת: לפי המגזין פורבס היא השחקנית שהסרטים שלה הכניסו השנה הכי הרבה כסף. שני הסרטים שבהם גילמה השנה את גיבורת העל וונדר וומן, שיצאו לאקרנים בהפרש של חצי שנה, הכניסו 1.4 מיליארד דולר במכירות כרטיסים ברחבי העולם.

קראו עוד בכלכליסט

וונדר וומן נחשב לסרט השלישי המכניס של השנה לאחר מהיר ועצבני 8 ואחרוני הג'דיי, הסרט האחרון בסדרת מלחמת הכוכבים. וונדר וומן הוא גם הסרט המכניס ביותר בסדרת סרטי הקומיקס של DC, וסרט הפעולה המכניס ביותר שבוים על ידי אישה. ליגת הצדק, שיצא בנובמבר ובו חזרה גדות לתפקיד גיבורת העל, אמנם הרוויח פחות אך בכל זאת גרף עוד מיליונים שהצטברו בניקוד שלה. ההצלחה הגדולה של הסרטים בקופות מגיעה בעוד שלפי הדיווחים, גדות הרוויחה עבור הסרט שכר של 300 אלף דולר בלבד.

השחקן וין דיזל. במקום ראשון בעיקר בזכות הופעתו בסרט האחרון בסדרת מהיר ועצבני , צילום: youtube השחקן וין דיזל. במקום ראשון בעיקר בזכות הופעתו בסרט האחרון בסדרת מהיר ועצבני | צילום: youtube השחקן וין דיזל. במקום ראשון בעיקר בזכות הופעתו בסרט האחרון בסדרת מהיר ועצבני , צילום: youtube

עם זאת, ההצלחה שלו אפשרה לבמאית פאט ג'נקינס לדרוש שכר גבוה יותר עבור סרט ההמשך, ולגדות להפעיל לחץ על האולפנים להיפטר מהמפיק ברט רטנר, שמואשם בהטרדות מיניות.

גדות מדורגת ראשונה בקרב השחקניות, ובמקום השלישי המכובד בקרב כלל השחקנים.

ברשימה הכללית מדורג ראשון וין דיזל, בעיקר בזכות הופעתו בסרט האחרון בסדרת מהיר ועצבני. הסרטים בהם כיכב בשנה החולפת הכניסו 1.6 מיליארד דולר בקופות.

במקום השני דורג דווין "דה רוק" ג'ונסון, שהכניס 1.2 מיליארד דולר. השחקנית הבאה ברשימה היא אמה ווטסון, שדורגה במקום הרביעי עם הכנסות של 1.3 מיליארד דולר, הודות לכיכובה כבל בסרט היפה והחיה. ג'וני דפ סוגר את החמישייה הראשונה עם הכנסות של 1.1 מיליארד דולר, בעיקר הודות לסרט החמישי בסדרת שודדי הקאריביים.

תגיות