אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אילן רביב מנכ"ל מיטב דש דוחה ההצעה לנהל את מגדל צילום: ישראל הדרי

אילן רביב מנכ"ל מיטב דש דוחה ההצעה לנהל את מגדל

בעלי חברת הביטוח שלמה אליהו פנה לרביב לפני מספר שבועות והציע לו את התפקיד אותו מאייש היום בנו עופר; במכתב לעובדי מיטב דש כתב רביב: "העבודה המשותפת איתכם היתה שיקול חשוב בקבלת ההחלטה"

07.03.2018, 10:23 | רחלי בינדמן
אילן רביב מנכ"ל מיטב דש אומר לא לשלמה אליהו ודוחה ההצעה לנהל את חברת הביטוח מגדל. אליהו פנה לרביב לפני מספר שבועות והציע לו את התפקיד אותו מאייש היום (ד') בנו עופר - זאת כפי שנחשף לראשונה ב"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

רביב שקל בכובד ראש את ההצעה המפתה ואף עדכן את בעלי השליטה במיטב דש משפחת סטפק ואלי ברקת אך לבסוף בשל 'שיקולים אישיים ומקצועיים' החליט אתמול לדחות את ההצעה. לאחרונה מינה אליהו את עודד שריג ליור חברת הביטוח במקומו של יוחנן דנינו. החיפושים אחרי המנכ"ל נמשכים.

רביב מכהן כמנכ"ל מיטב-דש מאז שנת 2009, אז מונה תחילה למנכ"ל בית ההשקעות מיטב שבשליטת משפחת סטפק ולאחר מכן הוביל את מיזוג בית ההשקעות עם בית ההשקעות המתחרה דש שבשליטת אלי ברקת, מיזוג שהושלם במהלך שנת 2013.

הסאגה סביב צמרת מגדל נמשכת כבר תקופה ארוכה - כזכור בנובמבר האחרון הציע אליהו את התפקיד למיכל עבאדי, החשבת הכללית לשעבר במשרד האוצר אלא שהמגעים בין השניים התפוצצו ועבאדי העדיפה את תפקיד יו"ר בית ההשקעות פסגות.

מאז מחפש אליהו כבר תקופה ארוכה מנכ"ל למגדל במקומו של בנו. תחילה העלו ספקולציות כי עופר אליהו יישאר לבסוף בתפקיד, אך לפני חודשיים הודיעה מגדל באופן רשמי כי עופר צפוי לסיים את תפקידו ביוני הקרוב.

רביב שיגר הבוקר מכתב לעובדי מיטב דש: "לאור הידיעות בעיתונים והרעש במסדרונות חשוב לי לעדכן אתכם שהחלטתי לוותר על התפקיד שהוצע לי בחברת מגדל ולהישאר במיטב דש. העבודה המשותפת עם קבוצת מנהלים מופלאה ואתם העובדים המסורים היוותה שיקול חשוב בקבלת ההחלטה. השיחות שניהלתי עם רבים מכם בימים האחרונים חיממו את ליבי ואני מודה לכם על התמיכה והפרגון" כתב.

אילן רביב מנכ"ל מיטב דש, צילום: ישראל הדרי אילן רביב מנכ"ל מיטב דש | צילום: ישראל הדרי אילן רביב מנכ"ל מיטב דש, צילום: ישראל הדרי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות