אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
720 אלף שקל והיא שלכם - מרצדס CLS החדשה בישראל צילום: יצרן

720 אלף שקל והיא שלכם - מרצדס CLS החדשה בישראל

מכונית היוקרה המאובזרת משווקת בישראל על ידי היבואנית כלמוביל ותימכר בשתי גרסאות, החל מהרבעון השני של השנה

18.03.2018, 15:23 | ליאור גוטמן

חברת כלמוביל החלה לשווק החודש את מרצדס CLS החדשה. מדובר בדור השלישי של הרכב, עם "מראה ספורטיבי ללא קימורים", לפי כלמוביל. מחיר הפתיחה נקבע על 720 אלף שקל.

קראו עוד בכלכליסט

בכלמוביל מספרים שפנים הרכב כולל שני מסכי מולטימדיה בגודל של 12.3 אינץ' ותאורת אווירה פנימית בעלת 64 צבעים הניתנת לבחירה אישית. הרכב אמור להסיע 5 נוסעים בנוחות מבלי לוותר על מקום בתא המטען, שנפחו כ-520 ליטר. כך או כך, CLS החדשה תצויד במרבית מערכות הבטיחות שמרצדס מחזיקה על המדף לרבות בלימה אוטונומית, מערכת תיקון סטייה מנתיב ובקרת שיוט אדפטיבית.

מרצדס CLS החדשה, צילום: יצרן מרצדס CLS החדשה | צילום: יצרן מרצדס CLS החדשה, צילום: יצרן

מרצדס CLS תשווק בישראל בשתי גרסאות. הראשונה (450 4MATIC) תצויד במנוע בנפח 3 ליטרים, טורבו, שיפיק 367 כוחות סוס. מנוע זה כולל מנוע עזר חשמלי שאינו מכויל לנסיעה שוטפת אלא לעזרה בתנועה במהירויות נמוכות או הפעלת מערכות שונות ברכב. דגם זה בתיבת הילוכים בעלת 9 יחסי העברה והבטחה לתאוצה מעמידה ל-100 קמ"ש ב-4.8 שניות.

הדגם השני (AMG CLS 53 4MATIC) יצוין במנוע בעל נפח זהה וגיר זהה אבל עם עם הספק של 320 כוחות סוס ומערכת חשמלית חזקה יותר. לשני הדגמים הנעה כפולה והבטחה להתחיל לספק הזמנות במהלך הרבעון השני של 2018.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות