אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביה"ד לעבודה בבאר שבע אוסר על עובדי נמל אשדוד לשבש את העבודה צילום: גדי קבלו

ביה"ד לעבודה בבאר שבע אוסר על עובדי נמל אשדוד לשבש את העבודה

הצו הגיע לאחר עתירה של הנהלת הנמל כנגד שיבושי העבודה בנמל. המסגרת הדיון הוצג דו"ח שמציע על ירידה של למעלה מ-20% בתפוקות התפעוליות של הנמל בשבוע שעבר לעומת השבוע המקביל אשתקד

07.05.2018, 07:20 | ליאור גוטמן
סגן נשיא ביה״ד האזורי לעבודה בבאר-שבע, השופט צבי פרנקל, הוציא הלילה (א') צו מניעה זמני המורה להסתדרות, וועדי העובדים בסקטור התפעול והציוד המכאני שלא להשבית, לשבש או לקיים עיצומים הפוגעים בעבודה הסדירה והתפוקות התפעוליות של נמל אשדוד.

קראו עוד בכלכליסט

הצו של השופט פרנקל מתייחס גם לכלל העובדים באופן אישי ומורה להם לשמור על שקט תעשייתי מלא בנמל.

נמל אשדוד, צילום: אבי רוקח נמל אשדוד | צילום: אבי רוקח נמל אשדוד, צילום: אבי רוקח

הצו הגיע לאחר עתירה של הנהלת נמל אשדוד כנגד שיבושי העבודה בנמל, במסגרתה הוצג דו״ח מיוחד שערך הסטטיסטיקאי, פרופ׳ קמיל פוקס, שבו נקבע כי במהלך השבוע שעבר חלה ירידה של למעלה מ-20% בתפוקות התפעוליות של הנמל בהשוואה לשבוע המקביל בשנת 2017. פרופ׳ פוקס קבע עוד כי במהלך משמרת ב׳ בשבוע שעבר חלה ירידה של 28% בכמות המכולות שנפרקו בשעה ובמקביל חלה עלייה של 39% בזמן הטיפול במכולה במהלך משמרת זו.

מחברת נמל אשדוד נמסר: ״אנו קוראים להסתדרות, לוועדים ולכלל העובדים לכבד את החלטת בית הדין. שיבושי העבודה והירידה בתפוקות במהלך השבוע שעבר גרמו לפגיעה קשה בשירות של הנמל ללקוחותיו, ובסופו של דבר עניין זה מגיע לפתחם של כלל העובדים בחברה״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות