אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בדרך לפשרה בכלל ביטוח: ענת לוין תמונה למ"מ המנכ"ל צילום: אוראל כהן

בדרך לפשרה בכלל ביטוח: ענת לוין תמונה למ"מ המנכ"ל

מסתמנת פשרה בין הנאמן משה טרי ליו"ר דני נוה - השניים יציעו ללוין להיות מ"מ מנכ"ל עד למינוי מנכ"ל קבוע במקום איזי כהן שהודיע על התפטרותו. לוין התפטרה לפני שבוע מתפקידה כמשנה למנכ"ל

13.06.2018, 15:33 | רחלי בינדמן

כלל ביטוח: מסתמנת פשרה בין הנאמן משה טרי ליו"ר החברה דני נוה שבמסגרתה תמונה ענת לוין לממלאת מקום מנכ"ל. זאת עד להסכמה על מנכ"ל קבוע במקום איזי כהן, שהודיע לפני כשלושה חודשים על התפטרותו. כזכור, רק לפני שבוע הכריזה לוין על התפטרותה מתפקיד משנה למנכ"ל.

 

קראו עוד בכלכליסט

טרי ממשיך להתעקש על יובל גביש לתפקיד מנכ"ל החברה, אך בשל חילוקי הדעות בוועדת האיתור סוכם על מינויה של לוין לממלאת מקום. במקור, על רקע חילוקי הדעות בין נוה לטרי נשקלה האפשרות להאריך את כהונתו של איזי כהן, אך הרעיון ירד מהפרק.

ל"כלכליסט" נודע עוד, כי הדירקטוריות ורדה אלשיך ורחל אדטו תומכות במינויה של לוין כמנכ"לית קבועה. ככל הידוע איזי כהן עצמו רצה להישאר בתפקיד תקופה נוספת כדי לשפר את התוצאות הכספיות לפני עזיבתו ולכן לא אוהב את הפשרה.

ענת לוין ודני נוה, צילומים: אוראל כהן, עמית שעל ענת לוין ודני נוה | צילומים: אוראל כהן, עמית שעל ענת לוין ודני נוה, צילומים: אוראל כהן, עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות