אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט תעדכן את דיינמיקס 365 פעמיים בשנה, במקום פעם אחת בלבד צילום: microsoftproductreviews.com

מיקרוסופט תעדכן את דיינמיקס 365 פעמיים בשנה, במקום פעם אחת בלבד

העדכון של גרסת הענן של תוכנת ה-CRM הנפוצה של החברה יותאם לעדכוני ווינדוס 10 ואופיס 365. מיקרוסופט תספק רשימת חידושים כשלושה עד ארבעה חודשים מראש כדי לאפשר ללקוחות להתכונן

08.07.2018, 17:04 | רפאל קאהאן
מיקרוסופט הודיעה בפוסט שפרסמה בבלוג שלה על שינויים במדיניות העדכונים של דיינמיקס 365, תוכנת ה-CRM מבוססת ענן שלה. מעתה החברה תעדכן את האפליקציה פעמיים שנה באוקטובר ובאפריל, במקביל לעדכוני ווינדוס 10 ואופיס 365 פרו.

קראו עוד בכלכליסט

המעבר למדיניות החדשה מלווה בשינוי מדיניות בנוגע לפרסום החידושים שיסופקו ללקוחות החברה. מעתה כל העדכונים יפורסמו חודשים לפני כניסתם לתוקף, כך לדברי מו אוסבורן, מנכ"לית חטיבת הנדסת אפליקציות העסקים של מיקרוסופט. למשל החידושים של העדכון הבא, אוקטובר 2018 יפורסמו בסמוך לאירוע כנס אפליקציות העסקים של החברה שייערך ב-23 ביולי.

במקביל לשני העדכונים הגדולים החברה גם תמשיך לספק עדכונים שוטפים במהלך השנה. כדי לשמור על תהליך עדכון שקוף ככל שניתן שוקלים בחברה להשיק את הגרסאות החדשות כאשר התכונות החדשות מכובות כברירת מחדל וזאת על מנת למנוע פגיעה במערכות פרודקשן.

מדיניות העדכון מותאמת לזו של ווינדוס 10 אנטרפרייז מדיניות העדכון מותאמת לזו של ווינדוס 10 אנטרפרייז מדיניות העדכון מותאמת לזו של ווינדוס 10 אנטרפרייז

בנוסף, החל מאפריל 2019 יאפשרו במיקרוסופט לבדוק את הגרסאות החדשות מראש בסביבה מאובטחת (sandbox - מעבדה). זאת כדי לאפשר לצוותי ה-IT להטמיע את הגרסה החדשה בצורה יעילה ותוך צמצום החשיפה של מערכות המחשוב לתכונות חדשות שלא ברור עדיין אם הן תואמות לפעילות השוטפת.

עם זאת, על פי דיווח של ZDNet, במיקרוסופט לא פרסמו האם תהיה אפשרות לדחות את החלת העדכונים כפי שניתן אצל משתמשי ווינדוס 10 פרו. בתגובה ציינו במיקרוסופט שכל הלקוחות שמשתמשים במערכת דיינמיקס 365 ייאלצו לעבור לגרסה החדשה. עבור משתמשי הגרסה המקומית של האפליקציה מדיניות העדכונים תמשיך כרגיל ולא צפויים עדכונים מעבר לאלה השוטפים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות