אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השימוע הציבורי בשאלת מיזוג רשת וערוץ 10 - ב-24 באוקטובר צילום: יובל חן

השימוע הציבורי בשאלת מיזוג רשת וערוץ 10 - ב-24 באוקטובר

בהודעת הרשות קראה המועצה לכל מי שרוצה להגיע ולהשמיע את דעתו בסוגיות העומדות על הפרק לפני שחברי המועצה ידרשו להצבעה בגין עתיד שני הערוצים

11.10.2018, 12:35 | יואב סטולר

הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו פרסמה זימון לשימוע ציבורי בשאלת מיזוג רשת וערוץ 10, כשתאריך היעד נקבע ל-24 באוקטובר. בהודעת הרשות קראה המועצה לכל מי שמחזיק בעניין בנושא להגיע להשמיע את דעתו בסוגיות העומדות על הפרק לפני שחברי המועצה ידרשו להצבעה בגין עתיד שניים מהערוצים הפופולריים בישראל.

קראו עוד בכלכליסט

יו"ר הרשות השנייה יוליה שמאלוב ברקוביץ יו"ר הרשות השנייה יוליה שמאלוב ברקוביץ' | צילום: יובל חן יו"ר הרשות השנייה יוליה שמאלוב ברקוביץ

השימוע שיצא כעת הוא פרי ההחלטה של חברי מועצת הרשות השנייה שדנו במשך שעות ארוכות ביום ראשון בסוגייה. בסופו של אותו דיון נקבע ברוב של חמישה חברי מועצה נגד אחד לדחות את ההכרעה בעניין עד לקיום השימוע הציבורי, החלטה, כמו כל פעולה בנושא, זכתה לרעש וביקורות מגורמים שונים בזירה התקשורתית.

במכתב המדובר פרסה הרשות השנייה את הנקודות שידונו והם: ביטול רישיונו של ערוץ 10, הקצאת אמצעי שליטה ברשת, העברת כל אמצעי השליטה של ערוץ 10 וחדשות 10 לרשת והעברת שידורי חדשות 10 באפיק 13.

גורמים בשוק התקשורת הנוגעים לצדדים מבקשים להביא גם הבוקר את דאגתם ללוחות הזמנים בטיפול בשאלת המיזוג. כך, אלו משמיעים בפני "כלכליסט" את קבלתם את המצב והשימוע כשמבחינתם השאלה העיקרית כרגע היא תוך כמה זמן תתקבל ההכרעה שלאחריו.

תגיות