אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהפך בצמרת: "המתים המהלכים" בראש טבלת ההורדות הפיראטיות צילום: AMC

מהפך בצמרת: "המתים המהלכים" בראש טבלת ההורדות הפיראטיות

הסדרה כבשה את המקום הראשון לאחר שבמשך שש שנים הוחזק בידי "משחקי הכס" - אשר לא שודרה השנה בעונה חדשה; לאחר סדרת הזומבים, ניצבות בטבלת ההורדות של 2018 "הפלאש", "המפץ הגדול" ו"הוויקינגים"

27.12.2018, 11:33 | עומר כביר

אחרי שש שנות שלטון אימה של "משחקי הכס", מתחולל מהפך בצמרת טבלת ההורדות הפיראטיות. דו"ח ההורדות השנתי של אתר Torrentfreak מגלה שהסדרה המורדת ביותר היתה "המתים המהלכים" של AMC. ואולם, ככל הנראה שהגיעה לצמרת רק משום שהשנה לא שודרה עונה חדשה של סדרת הפנטזיה הפופולרית.

קראו עוד בכלכליסט

משחקי הכס החזיקה במקום הראשון שנים, ו-HBO החליטה לדחות בשנה את שידור עונת הסיום של הסדרה, בגלל מורכבות ההפקה. למקום השני הגיעה "הפלאש" של CW שעלתה מהמקום השלישי לשני ו"המפץ הגדול" של CBS שטיפסה מהמקום הרביעי לשלישי.

הזומבים במקום הראשון, צילום: AMC הזומבים במקום הראשון | צילום: AMC הזומבים במקום הראשון, צילום: AMC

בכלל, לסדרות הקומיקס של CW, כולן מבית DC, יש נוכחות בולטת ברשימה עם "החץ" במקום השישי ו"אגדות המחר" הוותיקה במקות התשיעי. הוסיפו לכך גם את "על טבעי" במקום השביעי, ול-CW, הקטנה מבין רשתות השידור בארה"ב ובעלת הרייטינג הנמוך ביותר, יש ייצוג מכובד במיוחד ברשימה.

עוד ברשימה: "הוויקינגים" של ערוץ ההיסטוריה שזינקה מהמקום השמיני לרביעי. Titans של שירות הסטרימינג החדש של DC נכנסו הישר למקום החמישי. ואיפה HBO? לה יש רק מייצג אחד, ווסטוורלד במקום השמיני.

לפניכם הרשימה המלאה (לצד המיקום של הסדרה ברשימת השנה שעברה)

1. המתים המהלכים (2)

2. הפלאש (3)

3. המפץ הגדול (4)

4. ויקינגים (8)

5. Titans

6. החץ

7. על טבעי

8. ווסטוורלד

9. אגדות המחר

10. Suits (מקום 9)

תגיות