אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הפרסום המקוון סייזמק הגישה בקשה להגנה מפני נושים צילום: שאטרסטוק

חברת הפרסום המקוון סייזמק הגישה בקשה להגנה מפני נושים

לחברה מרכז פיתוח בישראל שבו מועסקים 100 עובדים. ב-2016 פיטרה עשרות עובדים כחלק מארגון מחדש

30.03.2019, 19:29 | מאיר אורבך

חברת הפרסום המקוון סייזמק הגישה בארה"ב בקשה להגנה מפני נושים (chapter 11). החברה מחזיקה מרכז פיתוח גדול בישראל שמעסיק מעל ל-100 עובדים בישראל. עובדי החברה קיבלו פנייה בדואר האלקטרוני שבו הם מתבקשים להגיע לעבודה ושהיא ממשיכה כרגיל.

קראו עוד בכלכליסט

סייזמק מבוססת על הפעילות של מדיה מיינד הישראלית ב-2011. מרכז הפיתוח של החברה בישראל. סייזמק מספקת למפרסמים כלים לרכישת שטחי פרסום דיגיטליים, כלי אופטימיזציה ודאטה לצרכי מיקוד. בבקשה שהגישה החברה היא מבקשת להיכנס לתהליך מתוך מטרה לאתר משקיעים עבור החברה תוך שהיא בוחנת את דרכה האסטרטגית.

אילוסטרציה, צילום: שאטרסטוק אילוסטרציה | צילום: שאטרסטוק אילוסטרציה, צילום: שאטרסטוק

בהודעה שהוציאה החברה נמסר שבחודשים שקדמו להגשת הדוחות, סייזמק ניהלה דיונים ממושכים עם בעלי העניין בקשר לתמיכתם בחברה תוך כדי ביצוע חלופות אסטרטגיות שונות לטיפול במאזני החברה שסובלים ממינוף יתר. למרות דיונים שוטפים אלה, המלווה העיקרי של החברה השתלט על חשבונות הבנק של החברה וביקש להסיט את חובות הלקוחות, ובכך ניתק הגישה להון מהחברה.

בעקבות כך החליט דירקטוריון החברה שהגשת בקשה להגנה מפני נושים היא האפשרות היחידה שעומדת בפניה. תוך כדי הגשת הבקשה תמשיך החברה לחפש אלטרנטיבות למקורות הון נוספים, נמסר.

ב-2016 פיטרה החברה עשרות מעובדיה כחלק מארגון מחדש שעברה. על פי הדיווח, לחברה יש כיום פעילות ב-70 מדינות בעולם באמצעות פלטפורמת הפרסום שלה עם חיבור ל-20 אלף מפרסמים ו-3,600 סוכנויות פרסום בעולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות