אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בורסת ת"א: "מחלה מסתורית" תקפה את מפעילי המחשב צילום: עמית שעל

בורסת ת"א: "מחלה מסתורית" תקפה את מפעילי המחשב

בכירי הבורסה סבורים כי מדובר באקט מכוון של הוועד לשבש את העבודה, זאת על רקע סכסוך כספי; אי איוש עמדת המחשב פוגעת בעיקר בחישובי הון לחברות תעודות הסל

10.04.2019, 18:39 | רחלי בינדמן

מחלה מסתורית תקפה את מפעילי המחשב של הבורסה שלא איישו את משמרת הצהריים ביום שני האחרון והיום (ד') בין השעות 21:00-15:00. במשמרת זו יש רק מפעיל אחד ובמשמרת הבוקר שלושה מפעילים.

קראו עוד בכלכליסט

על רקע סכסוך עבודה בין וועד עובדי הבורסה להנהלה הוועד הנחה את העובדים שלא לתת שעות נוספות כך שעובדי משמרת הבוקר לא יכולים לאייש את משמרת הצהריים.

בסביבת הבורסה לא קונים את טענות המחלה המסתורית וסבורים כי מדובר באקט מכוון של הוועד לשבש את העבודה בבורסה כאשר אי איוש עמדת המחשב פוגעת בעיקר בחישובי הון לחברות תעודות הסל.

נזכיר כי לפני מספר שבועות הנחה מנכל הבורסה איתי בן זאב כי את משמרת הלילה שמתחילה ב-21:00 בערב והעובד בה נהנה משכר של 300% יאייש מפעיל מחשב אחד במקום שניים.

זאת על רקע דוח ביקורת שהזמינה הבורסה לפני כשנה והעלה חשד לניצול לרעה של מפעילי מחשב שאחד מהם הוא אף חבר הוועד של מתכונת השעות הנוספות כדי לקבל שכר גבוה יותר.

המתיחות בין וועד עובדי הבורסה להנהלה מקשה על תכניותיו של בן זאב להנפיק את הבורסה כבר ברבעון השלישי של השנה כשהעובדים מעלים דרישות לקבל מענקים והטבות מעבר למה שסוכם עמם עת חודש עמם ההסכם הקיבוצי עם מינויו של בן זאב לתפקיד, סיכומים שאף הקנו להם 6% ממניות הבורסה.

בורסת תל אביב, צילום: בלומברג בורסת תל אביב | צילום: בלומברג בורסת תל אביב, צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות