אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רוצים לזכות בטיול חלומי לקרואטיה? נחשו מה יהיה הסוף של "משחקי הכס" צילום: באדיבות YES

רוצים לזכות בטיול חלומי לקרואטיה? נחשו מה יהיה הסוף של "משחקי הכס"

חברת נסיעות קרואטית תעניק למעריץ בר מזל אחד טיול שיימשך 7 לילות ויכלול סיורים בשלל אתרים שבהם צילמו את הסדרה בדוברובניק ובספליט. אז איך זוכים בטיול המסקרן?

17.04.2019, 00:02 | שירות כלכליסט
בינתיים שודר רק פרק אחד מהעונה האחרונה והמסקרנת של משחקי הכס, שהספיק לשבור שיאי רייטינג, ונותרו חמישה פרקים שלמים. אך כבר עכשיו המעריצים עסוקים בשאלה כיצד תסתיים הסאגה? האם ג'ון סנואו יהפוך להיות מלך או שסנסה תפתיע את כולם ותתיישב בסופו של דבר על כס הברזל? או שאולי כולם ימותו על ידי המתים המהלכים?

קראו עוד בכלכליסט

עם הניחושים האלה אי אפשר אמנם להגיע לווסטרוז, אבל הם עשויים לזכות מעריץ נלהב בכרטיס טיסה לקרואטיה. חברת הנסיעות Unforgettable Croatia תזכה את מי שינחש מה יהיה הסוף של העונה בטיול בחינם למדינה שבה מצולמות סצנות רבות לסדרה. "חושבים שאתם יכולים לנחש את הסוף של משחקי הכס? אם זה נכון, יש לכם סיכוי לזכות בסיור יוקרתי של משחקי הכס בקרואטיה", הודיעה החברה.

חאליסי וג חאליסי וג'ון סנואו. גיבורי משחקי הכס | צילום: באדיבות YES חאליסי וג

לפי הכללים, מעריץ בר מזל אחד יזכה בטיול שיימשך 7 לילות וכולל סיקור בכל האתרים בספליט ובדוברובניק שבהם צילמו את הסדרה. הסיור יתקיים במהלך חודש אוקטובר הקרוב.

הטיול כולל 3 לילות בספליט וארבעה לילות בדוברובניק, וכן לינה במלונות חמישה כוכבים, כולל ארוחת בוקר. עם זאת, כרטיסי הטיסות הבינלאומיות אינם כלולים בפרס.

על מנת להשתתף בהגרלה, יש לשלוח קודם לחברה את ההימור שלכם לגבי האופן בו תסתיים הסדרה לאחר 8 עונות. התחזית צריכה להיות באורך אלף תווים או פחות. המעריצים שינחשו נכונה ישתתפו בהגרלה על הפרס. ניתן לשלוח את ההימור עד ה-5 במאי בשעה 23:59.

"האופן בו תסתיים משחקי הכס הוא משהו שאף אחד לא מצליח להסכים עליו, ומסיבות טובות", נכתב בהצהרה שפרסמה החברה. "עם כל כך הרבה קווי עלילה ודמויות כמעט ובלתי אפשרי לחזות מה הולך לקרות, אך זה גם מה שהופך את הניסיון לנחש למהנה כל כך. מי יודע מה יקרה? אנחנו בטוח לאף אבל נשמח לשמוע מה אתם חושבים".

את ההימורים יש לשלוח לכאן.

תגיות