אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניצחון ללוי רחמני: יו"ר איילון אחזקות שלמה גרופמן יפרוש מתפקידו ביוני צילום: עמית שעל

ניצחון ללוי רחמני: יו"ר איילון אחזקות שלמה גרופמן יפרוש מתפקידו ביוני

תם הסכסוך בין בעל השליטה באיילון לדירקטוריון והצדדים הודיעו על "סיום המחלוקת". מי שצפוי להחליף את גרופמן הוא אהרון פוגל, בעבר יו"ר מגדל

26.05.2019, 21:15 | רחלי בינדמן

ניצחון ללוי רחמני, בעל השליטה בחברת הביטוח איילון. שלמה גרופמן היו"ר המכהן של איילון אחזקות יסיים את תפקידו לאחר שהגיע להסכמה עם בעל השליטה, זאת אחרי שהבין כי רחמני מעוניין להדיחו. רחמני אף דרש לזמן אסיפת בעלי מניות שעל סדר יומה בחירת דירקטורים חדשים במטרה להביא למינויו של אהרון פוגל, בעבר יו"ר מגדל, כדירקטור שיתמודד על ראשות הדירקטוריון במקומו של גרופמן. כהונתו של גרופמן תסתיים ביוני הקרוב.

קראו עוד בכלכליסט

לוי רחמני , צילום: עמית שעל לוי רחמני | צילום: עמית שעל לוי רחמני , צילום: עמית שעל

הסכסוך באיילון בין בעל השליטה והדירקטוריון החל כבר לפני כמה חודשים ובמסגרתו הוטחו האשמות הדדיות על התערבות פסולה לכאורה של רחמני במתרחש בחברה למרות שלא מכהן בתפקידים פורמליים והכחשות מצידו של רחמני שטען כי היו"ר מתנכל לו כיוון שמעוניין להחליפו.

כאמור, הערב פרסמה החברה דיווח בו הכריזה על "סיום המחלוקת" ומבהירה כי "הדירקטורים ובעלי השליטה ויתרו באופן הדדי על כל הטענות, התביעות ו/או הדרישות אחד כלפי השני וכלפי מי מטעמם" (למעט טענות להטרדה מינית מצד בעל השליטה כנגד אחת הדירקטוריות שעדיין תלויות ועומדות) באופן שמעלה תהיות האם מלכתחילה היו דברים בטענות הדירקטוריון ואם אמנם כך מדוע הדירקטוריון מוותר על הטענות הללו שהעלו שאלות לגבי כללי ממשל תאגידי תקין בחברה.

גם הדירקטורית דינה האן תסיים את תפקידה. ביוני הקרוב תתקיים אסיפת בעלי מניות כשעל סדר יומה ייבחרו שני דירקטורים חדשים כשפוגל צפוי להתמודד על תפקיד יו"ר החברה במקומו של גרופמן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות