אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר עליות המחירים בנטפליקס: פרטנר TV מחזירה את הטבת חצי שנה מתנה צילום: netflix

לאחר עליות המחירים בנטפליקס: פרטנר TV מחזירה את הטבת חצי שנה מתנה

ההטבה מציעה את החבילה הסטנדרטית של נטפליקס, המתומחרת ב-46.90 שקל לחודש. הטבת ערוצי ספורט פרימיום תבוטל

01.07.2019, 10:52 | אביאור אבו

פרטנר TV מחזירה את ההטבה איתה השיקה את שירות הטלוויזיה שלה ביוני 2017. תציע ללקוחות חדשים את התכנים של נטפליקס לחצי שנה מתנה, בכל החבילות אותן היא מציעה: טלוויזיה, בנדל וטריפל. לקוחות שיהיו מעוניינים להמשיך לצפות בנטפליקס לאחר מכן, יצטרכו לשלם את המחירים הקבועים בנטפליקס.

קראו עוד בכלכליסט

פרטנר TV, צילום: עומר כביר פרטנר TV | צילום: עומר כביר פרטנר TV, צילום: עומר כביר

בחודש שעבר הודיעה נטפליקס על עליית מחירים ב-20 מדינות, ביניהן ישראל, בשלושת המסלולים אותם היא מציעה. המחירים נעים בין 32.90 שקל לחבילה הבסיסית ועד 60.90 שקל לחבילת הפרימיום. ההטבה אותה מציעה פרטנר, היא החבילה הסטנדרטית של נטפליקס, המתומחרת ב-46.90 שקל לחודש, ומאפשרת צפייה באיכות HD בשני מסכים במקביל. סה"כ שווי ההטבה 280 שקל ללקוח.

זו לא הפעם הראשונה בה פרטנר מחזירה את ההטבה לאחר שביטלה אותה. בפעם הקודמת הציעה פרטנר כחלופה, הטבת ערוצי ספורט פרימיום למשך חצי שנה, שכאמור בוטלה והוחלפה שוב בהטבת נטפליקס, ותעלה מעתה 29 שקל בנפרד.

פרטנר הייתה הראשונה לבצע שיתוף פעולה עם נטפליקס, כאשר האחרונה להצטרף לגל הייתה סלקום לפני כשבועיים. היחידה שלא מציעה ממשק עם נטפליקס היא yes והשירות האינטרנטי שלה STINGTV, אך היא צפויה לעשות זאת בקרוב. בשונה משירותי הטלוויזיה האחרים, אך בדומה ל-HOT, התשלום לנטפליקס מתבצע דרך החשבונית החודשית והלקוח לא נדרש לשתי חשבוניות נפרדות.

לשירות הטלוויזיה של פרטנר כ-150 אלף מנויים, כאשר לשירות הטלוויזיה של סלקום, שהושק בדצמבר 2014, 220 אלף מנויים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות