אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות חילופי המנכ"לים: הוקפאו דיוני השכר בבנק הפועלים

בעקבות חילופי המנכ"לים: הוקפאו דיוני השכר בבנק הפועלים

המנכ"ל היוצא אריק פינטו ביטל פגישה שנועדה להיום עם יו"ר הוועד בפועלים. בשבוע הבא יוחלט על מועד חילופי המנכ"לים בבנק והאם להשאיר את המו"מ למנכ"ל הנכנס דב קוטלר; דרישת ועד עובדי הבנק: תוספות שכר של למעלה ממיליארד שקל בשנה

24.07.2019, 12:32 | גולן חזני

הוקפא דיוני השכר בבנק הפועלים, בעקבות חילופי המנכ"לים. נודע כי בוטלה הישיבה שהיתה אמורה להתקיים היום (ד') בנושא - בין יו"ר הועד של עובדי בנק הפועלים, רוני גרפונקל, לבין אריק פינטו ומנהלי החברה.  

קראו עוד בכלכליסט

בקבוצת וואטסאפ של עובדי הבנק הודיע פינטו הבוקר כי הדיונים בנושא הסכם השכר לא ימשכו, וימשיכו ע"י המנכ"ל החדש שמונה במקומו של פינטו, דב קוטלר.

אריק פינטו אריק פינטו אריק פינטו

עם זאת, לכלכליסט נודע כי מדובר בדחייה בלבד של הדיונים, מאחר שביום ראשון הקרוב אמורים קוטלר ופינטו לדון בפגישה משולשת עם עודד ערן יו"ר הבנק, להחליט על התאריך שבו ייערכו חילופי המנכ"לים, כאשר פינטו יסיים את עבודתו וקוטלר יכנס. באותה פגישה גם יוחלט אם המו"מ ימשך מול פינטו, לסיכום של הסכם ביניים עד כניסתו של קוטלר, או שיופסק ויימשך עם כניסתו של קוטלר לתפקיד.

הניסיון לגבש הסכם שכר חדש במקומו של ההסכם שפג כבר בשנה שעברה, החל בפברואר בשיחות בין יו"ר הוועד הקודם יוסי גל למנכ"ל היוצא פינטו, כשגל פרש בינתיים מהבנק וגם פינטו הודיע על פרישה בסוף השנה. הוועד דורש תוספות שכר של יותר ממיליארד שקל בשנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות