אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לא רק שרונה: גם מתחם התחנה בת"א ישנה את פניו צילום: עמית מגל

בלעדי

לא רק שרונה: גם מתחם התחנה בת"א ישנה את פניו

תמהיל החנויות צפוי להשתנות ולפי סוחרים במתחם, בעליו מבקשים להסב חלק ממנו ממסחר למשרדים

10.10.2019, 08:49 | נווית זומר
אחרי מתחם שרונה בתל־אביב, שהצליח כמתחם בילויים והסעדה אך נכשל במסחר, מתחם נוסף בעיר עומד לשנות את פניו. ל"ידיעות אחרונות" נודע כי מתחם התחנה שבבעלות עיריית תל־אביב וחברת ויתניה, שבבעלות משפחת פרופר, משרד הפרסום גיתם, משפחת חממה וחברת אס.ג'י.אס, צפוי לעבור מתיחת פנים, לקראת עזיבה של חלק מהחנויות הפועלות כיום במתחם, בהן שופרא, סטורי וכן מיכל נגרין, שצפויה להיסגר אחרי שנקלעה לקשיים.

קראו עוד בכלכליסט

מתחם התחנה בת"א, צילום: עמית מגל מתחם התחנה בת"א | צילום: עמית מגל מתחם התחנה בת"א, צילום: עמית מגל

גורמים המעורים בנושא ציינו, כי בעלי המתחם מבקשים כעת לשנות את הייעוד שלו ולהסב חלק מהמבנים ממסחר למשרדים, כשחלק מהשוכרים במקום הביעו חוסר שביעות רצון מתנועת הקונים בו. ההחלטה מגיעה בחלוף 10 שנים מהשקת המתחם, עם סיומם של חלק מחוזי השכירות במקום. לעומת אלו שעוזבים, חלק מבעלי העסקים צפויים להמשיך בפעילות, כמו החנות של אהבה ים המלח, שמפעילה במתחם גם חדרי טיפולים.

הניסיון להסב חלק מהמתחם למשרדים מגיע על רקע הביקושים הגבוהים בתחום בתל־אביב, גם במתחמים משותפים, ובצל המשבר בענף האופנה, שכתוצאה ממנו נפגע גם מתחם שרונה.

מתחם התחנה, שליד שכונת נווה צדק, הושק בשנת 2009 אחרי שעבר תהליך שחזור יקר של תחנת הרכבת של יפו בעלות של 20 מיליון שקל.

שרית סבן־שליט, מנכ"לית מתחם התחנה, מסרה: "בחודשים הקרובים מסתיימים חוזים של מספר שוכרים במתחם. מסקר שערכה ההנהלה הוחלט על שינוי תמהיל של החנויות במקום. במתחם התחנה אין חנויות פנויות לשנים הקרובות, ולחנויות המתפנות יש כבר שוכרים חלופיים".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות