אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפקט סאני: רשת iDigital תחל לשווק חבילות סלולר של פלאפון צילום: יוסי גמזו

אפקט סאני: רשת iDigital תחל לשווק חבילות סלולר של פלאפון

בשלב הראשון יוצעו שתי חבילות סלולר במחיר של 29.90 ו-39.90 שקל לחודש וההצטרפות תתאפשר רק בסניפים; שירות eSIM יינתן חינם לחצי שנה; לפני כחודשיים יצאה יבואנית סמסונג בישראל במהלך דומה

22.10.2019, 11:06 | אביאור אבו

iDigital, משווקת מורשית של מוצרי Apple בישראל, תציע לראשונה למכירה חבילות סלולר בסניפיה. החברה תשווק בשלב הראשון שתי חבילות סלולר תחת מותג GINI של פלאפון.

קראו עוד בכלכליסט

מבחינת מחיר, אין במהלך בשורה של ממש, אך עדיין מדובר בחבילות מוזלות. החבילה הראשונה במחיר חודשי של 29.90 שקל עם גלישה בנפח של 50 ג׳יגה. החבילה השנייה במחיר חודשי של 39.90 שקל עם גלישה בנפח 200 ג׳יגה ו-500 דקות חיוג לחו״ל. מחירי החבילות יהיו קבועים למשך שלוש שנים.

חנות של IDigital, צילום: יוסי גמזו חנות של IDigital | צילום: יוסי גמזו חנות של IDigital, צילום: יוסי גמזו

כל מי שירכוש את אחת מחבילות הסלולר יהיה זכאי לקבל שירות eSIM במתנה למשך חצי שנה. לאחר מכן עלות השירות תעמוד על 9.90 שקלים לחודש. באמצעות טכנולוגיית ה-eSIM, ניתן להיות מחוברים עם שעון ה- Apple Watch גם כשהאייפון של המשתמש לא ברשותו – להוציא ולקבל שיחות, להאזין למוסיקה, להשתמש באפליקציות ועוד.

כמו כן, ניתן להצטרף לחבילות רק בסניפים של iDigital ולא דרך מוקד טלפוני. במהלך דומה שזכה להד תקשורתי רחב יצאה לפני כחודשיים סאני תקשורת, יבואנית סמסונג הרשמית בישראל, כאשר הציעה חבילת סלולר של HOT מובייל ב-14.90 שקל לחודש עם נפח גלישה של 50 גי'גה. ההצטרפות למבצע, שהיה מוגבל לחודש ימים, התאפשרה דרך הסניפים בלבד. בכך, קיוותה סאני לתנועת לקוחות ערה בסניפיה במטרה שירכשו את מוצריה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות