אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת אחים דוניץ השלימה רכישת חברה בת של גינדי השקעות ב-65 מיליון שקל

חברת אחים דוניץ השלימה רכישת חברה בת של גינדי השקעות ב-65 מיליון שקל

העסקה כוללת זכויות לבניית כ-1,000 דירות במסגרת פרויקטים פינוי-בינוי ברמת השרון וגבעתיים וכן את חלקה של גינדי בחניון גבעון ליד מתחם שרונה בתל אביב

14.01.2020, 11:47 | דותן לוי

חברת האחים דוניץ השלימה את רכישת חברת "גינדי ייזום" חברה בת של גינדי השקעות, כך עולה מהודעת החברה בהמשך לדיווח של החברה מאפריל 2019. סכום הרכישה: 65 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

הרכישה כוללת זכויות לבנייה של כ-1,000 דירות במסגרת פרויקטים לפינוי-בינוי ברמת השרון וגבעתיים. העיכוב בהשלמת הרכישה נבע מהצורך באישורים של דיירי השכונות. בנוסף, כוללת הרכישה את חלקה של גינדי השקעות (25%) בחניון גבעון ברחוב הארבעה, ליד מתחם שרונה בתל אביב.

נסים אחיעזרא, מנכ"ל חברת הנדל"ן אחים דוניץ נסים אחיעזרא, מנכ"ל חברת הנדל"ן אחים דוניץ נסים אחיעזרא, מנכ"ל חברת הנדל"ן אחים דוניץ

הפרויקט בגבעתיים נמצא ברחוב ההסתדרות וצפוי לכלול כ-500 דירות, מתוכן תימסרנה כ-168 לדיירים הקיימים. החברה מתכננת לבנות 4 מגדלים בני כ-24 קומות. הפרויקט ברמת השרון נמצא ברחוב השח"ל בקרית הצעירים, הגובל בשכונת נוה מגן הוותיקה וצפוי לכלול כ-435 דירות, מתוכן תימסרנה כ-108 לדיירים הקיימים. החברה מתכננת לבנות 4 מגדלים בני כ-21 קומות ו-3 בניינים שני 10 קומות. לשני הפרויקטים תב"ע מאושרת.

נסים אחיעזרא, מנכ"ל חברת אחים דוניץ: "הבירוקרטיה של פרויקטים בהיקפים גדולים של פינוי בינוי אורכת שנים רבות, לעיתים אפילו עשור, כאשר הסכמות הדיירים ואישור התב"ע הם המהלכים שלוקחים הכי הרבה זמן. לכן, ההזדמנות שנקרתה בפנינו פה היא הזדמנות נדירה לרכישת פרויקטים עם הסכמות דיירים ותב"ע מאושרת, שקיצרה לנו באופן משמעותי את הזמן של הוצאתם לפועל. העיריות עושות הכל כדי שהתוכניות העירוניות לא יעכבו את תכנון והקמת הפרויקטים הללו, ועושות מאמצים על מנת לפתור את בעיות התכנון והפיתוח של התשתיות הציבוריות באזורים אלו. אני מעריך שנוכל לקבל היתרי בנייה לפרויקט ברמת השרון בתוך כשנה ולפרויקט בגבעתיים בתוך כשנה וחצי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות