אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל יאנגו ישראל פורש מהחברה צילום: יאיר שגיא

בלעדי לכלכליסט

מנכ"ל יאנגו ישראל פורש מהחברה

בהמשך לידיעה שפורסמה בכלכליסט בחודש דצמבר, הודיע מנכ"ל יאנגו בישראל יניב אלפי על סיום תפקידו בחברה. מיאנגו נמסר בתגובה: "יניב יישאר כיועץ של החברה בשלושה החודשים הקרובים בזמן שאנחנו מחפשים מחליף"

01.03.2020, 07:38 | מאיר אורבך

בהמשך לידיעה שפורסמה בדצמבר האחרון, מנכ"ל יאנגו בישראל יניב אלפי ביקש לסיים את תפקידו בחברה והחליט לפרוש ממנה. יאנגו ואלפי אישרו לכלכליסט את הפרישה. "יניב יישאר כיועץ של החברה בשלושה החודשים הקרובים בזמן שאנחנו מחפשים מחליף, אשר יקבל ייעוץ מלא מיניב עם כניסתו לתפקיד", אמר לכלכליסט ארם סרגסיאן, מנהל כללי EMEA & CIS ב- Yango / Yandex.Taxi.

קראו עוד בכלכליסט

יניב אלפי מנכ"ל יאנגו ישראל פורש, צילום: יאיר שגיא יניב אלפי מנכ"ל יאנגו ישראל פורש | צילום: יאיר שגיא יניב אלפי מנכ"ל יאנגו ישראל פורש, צילום: יאיר שגיא

יאנגו היא חברת ההסעות השיתופיות של הענקית הרוסית יאנדקס שנכנסה לישראל לפני יותר משנה מתוך מטרה ברורה להתחרות בגט הישראלית. למרות הניסיונות של החברה לצרף אלפי נהגים חדשים למערכת וליצור תחרות עזה אם דרך שיווק ואם דרך שינוי דרך העבודה עם נהגים, החברה לא הצליחה עד כה להוות אלטרנטיבה ראויה לחברת גט אשר עדיין שולטת ללא עוררין בשוק בישראל. לאחרונה מנסה החברה להיכנס לתחום ההסעות לחברות וארגונים.

בתגובה לפניית כלכליסט אמר ארם סרגסיאן: "אני לא אוהב לצאת בהודעות כאלו, אך אני חייב ומחויב להודיע שיניב אלפי, המנהל האזורי שלנו בישראל, החליט לעזוב את החברה ולעבור לעסוק בפרויקטים אחרים. בשום אופן ההחלטה שלו לא משמחת אותי - יש לנו שיתוף פעולה פורה במיוחד. ביחד עם יניב השקנו את Yango בישראל בדצמבר 2018, ובזכות מאמציו הרבים הפכנו במהרה לאחד משחקני המפתח המובילים בשוק התחבורה בישראל. במהלך תקופת ניהולו בשנה וחצי האחרונות, הרחבנו את הכיסוי שלנו לערים חדשות, התחלנו לספק שירותי נסיעות עסקיות (B2B), ביצענו שיפורים והשקנו חידושים רבים ומגוונים, שעוזרים לספק בכל יום חוויה טובה יותר הן למשתמשים והן לנהגים שעובדים עם Yango".

סרנסיאן הוסיף ש"יניב מרגיש שזהו הזמן לאתגר חדש עבורו, ולכן עלינו לכבד את החלטתו. אני שמח שהוא הסכים להמשיך וללוות אותנו שלושה חודשים נוספים כיועץ עסקי וזאת על מנת להעביר את המושכות בצורה חלקה".

אלפי, המנהל האזורי של Yango בישראל אמר "אחרי שנה וחצי נפלאות ב-Yango, שבמהלכן סיימתי את המשימה בהצלחה - להפוך את Yango לשחקן משמעותי בשוק המוניות הישראלי התחרותי - החלטתי להמשיך לאתגרים חדשים. אני מודה אישית לארם, Yango ויאנדקס על ההזדמנות הגדולה ואני בטוח שהם ימשיכו להצליח".

תגיות