אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רן אקרמן מונה למנכ"ל חברת זוגלובק צילום: סטודיו זוגלובק

רן אקרמן מונה למנכ"ל חברת זוגלובק

4 שנים לאחר שהעביר לידיו את מושכות ניהול החברה המשפחתית, חוזר אלי זוגלובק לשמש כיו"ר וממנה תחתיו את אקרמן כמנכ"ל החברה. מינויו של אקרמן יכנס לתוקף בעוד 3 חודשים

10.06.2020, 13:40 | נורית קדוש

4 שנים לאחר שהעביר לידיו את מושכות ניהול החברה המשפחתית, חוזר אלי זוגלובק לשמש כיו"ר וממנה תחתיו את רן אקרמן כמנכ"ל זוגלובק. מינויו של אקרמן שיכנס לתוקף בעוד 3 חודשים, נועד לטענת החברה "לתמוך בתהליכי צמיחה ופיתוח עסקי של זוגלובק בארץ ובחו"ל".

קראו עוד בכלכליסט

מפעל זוגלובק , צילום באדיבות: זוגלובק מפעל זוגלובק | צילום באדיבות: זוגלובק מפעל זוגלובק , צילום באדיבות: זוגלובק

בשנים האחרונות התמודדה זוגלובק עם קשיים, בין היתר בעקבות אזהרת ארגון הבריאות העולמי בסוף 2015, כי צריכת בשר מעובד עלולה לגרום לסרטן. בעקבות כך, פרסם משרד הבריאות בישראל המלצה לצמצם את הצריכה של מוצרי בשר מעובד ומכירות זוגלובק, כמו חברות בשר נוספות צנחו. מאז, רשמה חברה התאוששות ואף ניסתה לחדור לשוק הטבעוני עם מוצרים ללא רכיבים מהחי. יחד עם זאת, על פי נתוני סטורנקסט חתמה החברה את 2019 עם ירידה של 1.7% במכירות לשוק הקמעונאי. בשנה שעברה החלה החברה בתהליך התייעלות, במסגרתו איחדה את פעילות הייצור של שני מפעליה. במסגרת זאת, העתיקה החברה את פעילות הייצור של מפעלה בנהריה, הפועל מאז 1937, למפעל בשלומי. המפעל בנהריה בנוי על קרקע של 11 דונם וממוקם בשדרות הגעתון בעיר. השטח שעליו ממוקם המפעל מיועד למגורים, והוא יוצא על ידי החברה למכרז.

אקרמן (55), הצטרף לזוגלובק ב-2011 בתפקיד סמנכ"ל כספים ומערכות מידע והוביל מהלכים שונים שתרמו רבות ליציבות החברה. ב-2016 קיבל לידיו גם את תחום שרשרת האספקה והתפעול וקודם לתפקיד משנה למנכ"ל. אקרמן היה מי שהוביל את פרוייקט איחוד האתרים והעברת המפעל מנהריה לשלומי.

אלי זוגלובק מסר כי "המינוי של רן אקרמן למנכ"ל קבוצת זוגלובק הוא חלק מהחזון להובלת שינוי תרבות בתעשייה הישראלית ואני גאה שאנו כחברה יודעים להצמיח את דור מנהלי העתיד מתוך הארגון. השינוי הנוכחי יאפשר לעובדים אשר צמחו והוכיחו את עצמם במהלך השנים בתוך הארגון להתקדם לעמדות ניהול בכירות". זוגלובק הוסיף כי "המינוי של מנכ"ל לחברה וגלובק יאפשר לי להיות מעורב יותר בכל תהליכי הפיתוח והחדשנות בחברה, ביניהם בסטארט-אפ החדש שהקמנו בתחום תחליפי הבשר, המבוססים על חלבון מהצומח כשפנינו להרחיב את הפעילות לעולם".

תגיות