אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חיים רמון תובע 100 אלף שקל מחברת הקנאביס וונטייז: "לא שילמה לי שכר" צילום: חיים צח

חיים רמון תובע 100 אלף שקל מחברת הקנאביס וונטייז: "לא שילמה לי שכר"

מניית החבר צוללת בבורסה בת"א ב-10% עקב הדיווח; לפי כתב התביעה, רמון טוען לאי-תשלום מצד החברה על עבודתו במשך 5.5 חודשים בתפקיד היו"ר, עד ינואר 2021; וונטייז תיפקדה כשלד בורסאי עד יולי האחרון, עד שבצטרפה לפעילות עם חברת אספן מתחום הקנאביס לשימוש פנאי

10.03.2021, 13:21 | חזי שטרנליכט

חיים רמון תובע את חברת הקנאביס וונטייז (Vontize) על סכום של 96.5 אלף שקלים, בטענה לאי-תשלום שכבר עבור כהונתו כיו"ר החברה לתקופה של 5.5 חודשים.

קראו עוד בכלכליסט

רמון סיים את תפקידו כיו"ר וונטייז בתחילת חודש ינואר השנה והתביעה הוגשה ביום שני השבוע לביהמ"ש השלום בתל אביב. מניית החברה נסחרת כעת בירידה של 10% בבורסה ושווי השוק המגולם לה עומד על 23 מיליון שקל.

רמון תובע בגין שכר שלטענתו לא שולם לו במשך תקופת כהונתו כיו"ר, צילום: שאטרסטוק רמון תובע בגין שכר שלטענתו לא שולם לו במשך תקופת כהונתו כיו"ר | צילום: שאטרסטוק רמון תובע בגין שכר שלטענתו לא שולם לו במשך תקופת כהונתו כיו"ר, צילום: שאטרסטוק

וונטייז ציינה שדבר הגשת התביעה נודע לה אתמול וכי רמון כיהן בתפקיד היו"ר עד ל-4 בינואר השנה.

בכתב התביעה נטען כי "החברה הפרה כביכול את ההסכם שחתמה עם מר רמון, ולא שילמה למר רמון גמול כל שהוא בגין כהונתו כיו"ר דירקטוריון החברה במשך תקופה של 5.5 חודשים, החל מחודש יולי 2020 ועד לתחילת חודש ינואר 2021". וונטייז ציינה כי היא לומדת את כתב התביעה.

ביולי שעבר קלטה החברה, שתיפקדה כשלד בורסאי קודם לכן, פעילות של חברה בשם אספן בתחום הקנאביס לשימוש פנאי בארה"ב.

אספן מגדלת ומשווקת קנאביס במדינת קולורדו שבארה"ב ובדצמבר האחרון קיבלה אישור להגדיל את תוצרתה. וונטייז מנוהלת כיום על ידי גבריאל ברזני המחזיק ב-24.7% מהון המניות שלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות