אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מצא את ההבדלים: גם אינסטגרם מחקה את סנאפצ'ט צילום מסך: instagram

מצא את ההבדלים: גם אינסטגרם מחקה את סנאפצ'ט

אחרי פייסבוק, גם חברת הבת משיקה פיצ'ר תואם סנאפצ'ט עם הודעות פרטיות שנמחקות מעצמן ויכולת שידורי וידיאו חיים, באחרונים ניתן יהיה לצפות רק בזמן אמת

22.11.2016, 16:16 | נמרוד צוק
אחרי פייסבוק, גם אינסטגרם הולכת בעקבות סנאפצ'ט עם פיצ'ר חדש שמאפשר לשלוח הודעות פרטיות שנעלמות מעצמן. בנוסף, החברה הוסיפה לאפליקציה יכולת להעברת שידורי וידיאו חיים. הפיצ'ר הראשון אמור להיות זמין מהבוקר (שלישי) לכלל המשתמשים, כאשר השני יהיה זמין מהבוקר במצב צפייה, במקביל לשחרור הדרגתי של יכולת השידור במהלך החודשים הקרובים.

קראו עוד בכלכליסט

"אנו רוצים להיות המקום בו אתה משתף את החברים שלך בכל הרגעים בחייך, וזה צריך לכלול גם את הרגעים הפרטיים יותר או בדיחות פרטיות שרלבנטיות רק לקבוצה קטנה של חברים ולא לכל המשתמשים באינסטגרם", אמר מנהל המוצר קווין ווייל על הוספת ההודעות הפרטיות החד פעמיות. תוכן ההודעות יוכל לכלול צילומים או סרטונים.

גם אינסטגרם עושה לייב, צילום מסך: instagram גם אינסטגרם עושה לייב | צילום מסך: instagram גם אינסטגרם עושה לייב, צילום מסך: instagram

בניגוד לרכיב השידורים החיים בפייסבוק, הפיצ'ר החדש באינסטגרם (שבבעלות הרשת החברתית של מארק צוקרברג) יאפשר לצפות בשידור רק בזמן אמת, בשלב זה ללא עותק גיבוי שניתן יהיה לצרוך כסרטון רגיל לאחר מכן.

מטרת החברה בשילוב השידור החי, אמר ווייל, היא להציע את השידור החי ככלי לאינטראקציה בין אישית דו-כיוונית ופחות כאמצעי שידור יחיד-לרבים. "את החוויה הדו-כיוונית אפשר לקבל רק כאשר צופי בשידור בזמן אמת. צפיה מאוחרת היא כמו לצפות במישהו דרך חלון זכוכית". החברה, הוא הבהיר, לא תשלם בשלב זה לסלבס המשתמשים בפלטפורמה כדי שיקחו חלק בשידורים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות