אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בית קפה בגרמניה מצא דרך מקורית לשמור על ריחוק חברתי צילום: Cafe Rothe in Schwerin

בית קפה בגרמניה מצא דרך מקורית לשמור על ריחוק חברתי

במקום להשתמש בסימוני רצפה ומסכי פלסטיק כדי לשמור על הפרדה בין הלקוחות, בעלי בית הקפה החליטו לחלק לבאים "אטריות בריכה" אותן אפשר לחבוש על כובעים. "הלקוחות שלנו ממש התלהבו", אמרה בעלת בית הקפה

17.05.2020, 14:03 | שירות כלכליסט

בית קפה בגרמניה חגג את פתיחתו המחודשת אחרי ההסגר בחלוקת "אטריות בריכה" ללקוחותיו, כדי שיישמרו מרחק זה מזה. בעלי בית הקפה Café Rothe בעיר שוורין – שנמצאת במקלנבורג-פורפומרן, מחוז הבית של הקנצלרית אנגלה מרקל - הורשה לפתוח מחדש את דלתותיו ללקוחות לאחר שהוסרו מגבלות הקורונה. אך בעוד אנשים נהנו מהחברה וממזג האוויר, המוטו של הקפה נותר: "שימרו על הריחוק החברתי".

קראו עוד בכלכליסט

Cafe Rothe בעיר שוורין גרמניה , צילום: Cafe Rothe in Schwerin Cafe Rothe בעיר שוורין גרמניה | צילום: Cafe Rothe in Schwerin Cafe Rothe בעיר שוורין גרמניה , צילום: Cafe Rothe in Schwerin

במקום להשתמש בסימוני רצפה ומסכי פלסטיק כדי לשמור על הפרדה בין הלקוחות, בעלי בית הקפה החליטו לחלק להם אטריות בריכה שמחוברות לראש. לציון האירוע העלתה ז'קלין רותה פוסט לפייסבוק בו נראים הלקוחות יושבים ליד השולחנות עם ציוד הראש החדש שלהם. "ככה זה היום - מדידת מרחקים", היא כתבה.

רותה בת ה-52 אמרה ל-CNN שלקוחות נלהבים נהרו לבית הקפה כדי ליהנות מקפה, עוגה או בירה בשמש. "זו הייתה השיטה המושלמת לשמור על מרחק בין הלקוחות – והיא הייתה גם כיפית", היא אמרה. "זה היה הטריק המושלם והוא היה גם מצחיק, הלקוחות שלנו ממש התלהבו ממנו. אבל מה שזה עוד הראה לנו זה כמה קשה לשמור על מרחק של 1.5 מטר", אמרה רותה, שהייתה מופתעת מתשומת הלב שהצילום שלה קיבל במדיה החברתית ברחבי העולם. בית הקפה וחנות הממתקים בד"כ מכילים 36 שולחנות בפנים ועשרים בחוץ, כשמזג האוויר חם. "אך עם כללי ההיגיינה החדשים יש לנו רק 12 שולחנות בפנים ושמונה בלבד בחוץ" היא אמרה, והוסיפה שלפני מגפת הקורונה המרחק בין השולחנות היה בערך 80 ס"מ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות