אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי מיקרוסופט: אובר פותחת גם את משרדיה צילום: גטי אימג'ס

אחרי מיקרוסופט: אובר פותחת גם את משרדיה

חברת שיתופי הנסיעות תפתח את משרדיה בסן פרנסיסקו החל מיום שני, אך תאפשר לעובדים להחליט אם הם מעוניינים לשוב. בכך מצטרפת החברה למיקרוסופט שהודיעה כי עובדי המטה שלה ישובו לשבוע היברידי. לעומתן גוגל תשאיר את רוב העובדים בבית לפחות עד ספטמבר, וטוויטר לא מתכוונת להחזיר את העובדים למשרדים

26.03.2021, 16:58 | חדשות חוץ
מתחילים להרגיש את סוף הקורונה גם בעמק הסיליקון? חברת שיתופי הנסיעות אובר הודיעה כי בכוונתה לפתוח מחדש את המשרדים שלה במישן ביי, סן פרנסיסקו, כך שיפעלו בתפוסה של 20% החל מיום שני. עם זאת, בחברה יאפשרו לעובדים להחליט בעצמם אם הם מעוניינים לשוב לעבודה במשרד.  

קראו עוד בכלכליסט

ההודעה מגיעה זמן קצר לאחר שבחברה האריכו את מדיניות העבודה מהבית עד ה-13 בספטמבר. העובדים שכן יבחרו לשוב למשרד יצטרכו לעמוד בהנחיות הקורונה, הכוללות חובת עטיית מסכות בשלב הפתיחה הראשוני, שמירה על מרחק וניקיון תכוף של פינות העבודה.  

משרדי אובר, צילום: איי פי משרדי אובר | צילום: איי פי משרדי אובר, צילום: איי פי

עוד נמסר מאובר כי עובדים חולים או כאלה שבני המשפחה שלהם חולים נדרשים להישאר בבית.

בכך מצטפת אובר למיקרוסופט, שמוקדם יותר השבוע הכריזה כי עובדי המטה ברדמונד יחזרו לשבוע עבודה היברידי, המשלב עבודה מהבית והגעה למשרדים. לעומת זאת, גוגל הודיעה כי תשאיר את מרבית העובדים בבית לפחות עד חודש ספטמבר, ואילו טוויטר הכריזה בשלב די ראשוני כי כלל אין בכוונתה להחזיר את העובדים למשרדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות