אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סבב הפיטורים השני בבטר פלייס מתחיל: עוד מנהלים בדרך הביתה צילום: אוראל כהן

סבב הפיטורים השני בבטר פלייס מתחיל: עוד מנהלים בדרך הביתה

אחרי עזיבת משה קפלינסקי ודפנה אגסי, השבוע עוזבים את החברה איתן הון, סמנכ"ל הפיתוח האסטרטגי של החברה ורמי פנחס, סמנכ"ל משאבי האנוש של בטר פלייס - שניהם מקורבים לאגסי

19.11.2012, 20:05 | תומר הדר

סבב הפיטורים השני בבטר פלייס מתחיל השבוע ומתמקד בין היתר בשכבת המנהלים בחברה, כך מדווחים גורמים המקורבים לבטר פלייס. מלבד מנכ"ל בטר פלייס ישראל משה קפלינסקי, שעזב את החברה עוד בשבוע שעבר ומנהלת השיווק דפנה אגסי, עוזבים את החברה השבוע איתן הון, סמנכ"ל הפיתוח האסטרטגי של החברה ורמי פנחס, סמנכ"ל משאבי האנוש של בטר פלייס. גם פנחס וגם הון נחשבים למקורביו של שי אגסי.

קראו עוד בכלכליסט

ד"ר ברק הרשקוביץ, הנחשב אף הוא למקורב לאגסי עוד מתקופת עבודתם המשותפת בSAP צפוי להישאר בתפקידו, כמו גם זיווה פתיר, סמנכ"לית התקינה של בטר פלייס וזהר באלי, מנהל המכירות. עובדים נוספים צפויים ככל הנראה לקבל בעת הקרובה הודעות על פיטורים.

מהודעה שהפיץ לאחרונה מנכ"ל בטר פלייס החדש אוון ת'ורנלי בקרב העובדים עולה, כי החברה ניצבת בפני שינויים רבים הכוללים העברה של "משקל" הנהלת בטר פלייס מישראל לחו"ל, כלומר - שימוש בהנהלה גלובלית עולמית. עם זאת, מטה החברה העיקרי ישאר בישראל אך צפוי לעבור צמצום ניכר בהיקף כוח האדם. בין מנהליה הגלובליים של בטר פלייס המכהנים כיום נמנים פול הארמס, מנכ"ל בטר פלייס הולנד וג'וני האנסן, מנכ"ל בטר פלייס דנמרק. בנוסף, כולל המכתב התראה מפני שינויים נוספים שיתרחשו בחברה.

זיווה פתיר. צפויה להישאר בתפקידה, צילום: צביקה טישלר זיווה פתיר. צפויה להישאר בתפקידה | צילום: צביקה טישלר זיווה פתיר. צפויה להישאר בתפקידה, צילום: צביקה טישלר

על פי הערכות צפויים חברי מפתח בבטר פלייס אוסטרליה כגון אנתוני כהן, ה-CFO של בטר פלייס אוסטרליה, אלאן פינקל, יועץ טכנולוגי ראשי בחברה וג'יאוף זיפל, האחראי על פריסת התחנות, להשתלב בתפקידי מפתח בחברה בעתיד. לדברי גורמים בחברה, בקרוב תחל החברה לבצע תהליך של קיצוץ בעלויות התפעול שייעשה "ללא פגיעה באיכות חייהם של לקוחות החברה".

כפי שנחשף היום ב"כלכליסט", בטר פלייס החלה כבר לפני זמן מה לצמצם את נכסי הנדל"ן שברשותה ונמצאת בימים אלה במגעים להשכרתו של רוב שטח מרכז התצוגה של החברה בפי גלילות. להערכת אותם גורמים, בעתיד צפויה בטר פלייס לצמצם ככל הנראה גם את שטח משרדיה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
למה לא מנצלים את ה"צמפיונים לשיווק !?
הפיטורים בנוכחים מחויבי המציאות. לא הבנתי לשם מה צריך את כל הפאר והמרחבים הגדולים במרכז המכירות בפי גלילות . אפשר לשווק מכוניות גם בשטח מצומצם יותר . על מנת לחסוך עלויות אחזקה של נהגים ואנשי שיווק ניתן להשתמש או להעזר בבעלי המכוניות שרכשו את המכונית בחודשים הראשונים ומלווים את המיזם מראשיתו והמכונים -"צמפיונים" . הם המשווקים האמיתיים ! שיכולים לקדם את המכירות של המכונית החשמלית והשרות שניתן על ידי בטר פלייס ברחבי הארץ.
21.11.12
לכל התגובות